מסיבות בטבע החלו דרכם כבר בשנות ה- 70 והגיעו לשיאן בפסטיבל וודסטוק, בארצות הברית אשר סימל את חדירת דור ילדי הפרחים למיינסטרים. מאז עברו כמה עשורים טובים. הטרנד, לעומת זאת לא דעך. להיפך, ההפקות בטבע השתכללו.

ארגון אירוע ברית בטבע

אנשי מקצוע מומחים בתחום התפתחו והביאו את החגיגות בטבע לרמות חדשות של השקעה, נוחות ויופי.ולאו דווקא מדובר במסיבות הטבע בגואה שבהודו שמושכות צעירים מכל העולם עד היום.  בכתבה שלפניכם נעסוק בארגון אירוע משפחתי בטבע, כגון חגיגות ברית או בריתה וימי הולדת שמתאימים לכל המשפחה, את האירועים הללו ניתן לקיים בטבע, באווירה מהנה, נעימה והרבה פחות מחייבת.

 

לארגן אירוע ברית/ה

כמו בכל תחום בחיינו, התכנון הינו המפתח להצלחה. גם אם ברור לכם שתוכלו לבצע את כל ההכנות, הארגונים, התכנונים והתיאומים לבד- אל תוותרו על מידע מקצועי, אפשרות אחת הינה העסקת מארגן אירועים מקצועי אשר ייקח בחשבון את כל הפרטים הקטנים ויעשה עבורכם את רב העבודה.

אפשרות נוספת הינה להתייעץ מקצועית עם גורם אשר מנוסה בתחום ויוכל לספק לכם תובנות ואבני דרך אקוטיות בכל הקשור לארגון אירוע מותאם אישית לצרכים שלכם, באירועי ברית/ה, מומלץ בחום להתחיל את התכנון ומציאת מארגן האירועים טרם מועד הלידה. אם זו לידה ראשונה, עוצמת החוויה והמעורבות שתינוק חדש מייצר, גורמת לחוסר איזון קל אצל רב המשפחות הצעירות. מסיבה זו חלק לא קטן מהאירועים שלא תוכננו כראוי טרם הלידה לא יוצאים לפועל ובמקום אירועי נעשית ברית מילה בבית, אצל מוהל או בבית חולים, ללא חגיגה מיוחדת. גם אם מדובר בילד שני, קיים קושי גדול להסתגלות לטיפול בשני ילדים במקום אחד וגם כאן תתקלו באילוצי מגבלת הזמן והזמינות של ההורים, עובדהשבדרך כלל דוחה את האירוע עד שכבר אין טעם לקיים אותו. לעומת זאת, אם הכול מוכן ומאורגן מראש, האירוע יוצא לפועל וגורם להורים הצעירים הרבה סיפוק, הנאה ונחת. (דברים שמשפחות זקוקות להם מאוד אחרי לידת תינוק חדש).

 

10 דברים שאסור לשכוח כשמארגנים אירוע בטבע:

  • קבלת אישורים מתאימים מהעירייה או מהמועצה מקומית, משטרהומכבי אש לקיום האירוע במקום ובתאריך הרצוי.
  • הזמנת חברת הקמת אירועים מקצועית להקמת במה, אוהל ופינות ישיבה.
  • הזמנת קייטרינג שמתמחה באירועי חוץ ויגיע ערוך כבר עם כיסאות, שולחנות, כיסא מיוחד לברית, גנראטורים וכל שאר הציוד הנדרש.
  • לדאוג לשטח מיושר לחניית האורחים.
  • לדאוג לשלטי הכוונה בכל הצמתים הראשיים מסביב למקום האירוע.
  • באירועי קיץ, יש לבצעה ריסוס טרם האירוע. זה ימנע מהיתושים והזבובים להפריע לאורחים שלכם ליהנות.
  • לדאוג למאווררים או פטריות חימום, תלוי בעונה.
  • לדאוג לגנראטור נוסף, לכל מקרה שלא יהיה.
  • לדאוג לשירותים ניידים מכובדים, המותאמים לאירועים רבי משתתפים. השאיפה שלכם הינה שהאורחים שלכם יחושו נוחות גם בטבע, החדשות הטובות הינן כי זמינים עבורכם שירותים ניידים מפוארים להשכרה, כמו אלה למשל, המגיעים עם תאורה מספקת ומצוידים בכל הציוד הדרוש.
  • מבעוד מועד ודאו כי המוהל מודע לכך שהברית מתנהלת בטבע, הסבירו לו במדויק כיצד מגיעים ושלחו לו הוראות הגעה מפורטות במייל.

 

זכרו, אפילו כשאירוע מתקיים בטבע, הסטנדרטים להם האורחים מצפים לא יורדים. עליכם לדאוג לכל הפרטים הקטנים, שלא יחסר לאורחים מאומה. אירוע בטבע נחשב למוצלח כאשר קיימת אווירה מדהימה של טבע אבל מעבר לכך כשהאורחים חשים נוחות מקסימאלית ממש כפי שהיו חשים בשהייתם באולם אירועים רגיל.

חשוב לקחת בחשבוןכי ארגון אופרטיבי של אירוע בטבע דורש זמן, אל תמתינו לרגע האחרון ואל תנסו לתכנן הכול לבד. קבלו כל עזרה בין אם היא מבעלי מקצוע ובין אם היא עזרהשל בני משפחה.

המפתח להצלחה – פשוט ליהנות מהתהליך ולקחת את המשימות הכרוכות בארגון האירוע ברוח טובה.

 

תיהנו, ושיהיה המון מזל טוב!

 

 


עוד באותו נושא

יום הולדת לפעוטות

מתלבטים כיצד לחגוג יום הולדת לפעוטות? רוצים לשמח ולרגש את הילדים? להלן כמה הצעות שיסייעו לכם

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!