" />

במכוורת עמק חפר פסח מתחיל כבר מהיום עם סיורים וסדנאות לאורך "מסלול הדבש". הפריחה ואיסוף הצוף נמצאים בשיאם - דבוראי יפתח בפני המבקרים כוורת וידגים את עבודתו.

חג אביב במכוורת עמק חפר

הפריחה בשדות, במטעים ובפרדסים מגיעה כעת לשיאה ועונת רדיית הדבש בפתח.

מכוורת עמק חפר פותחת את שעריה במתכונת מורחבת לאורך חופשת חג הפסח בבתי הספר ובגנים כדי לחשוף את עולם הדבורים והדבש בפני ילדים, בני הנוער והמבוגרים.

 

לכל אורך חופשת בתי הספר, מ-6 באפריל ועד 22 באפריל יערכו מדי יום סיורים בשעות 9:00 ו-11:00 שבהם יוזמנו המבקרים לסייר לאורך "מסלול הדבש", שיחל בצפייה בסרט קצר השופך אור על עולם הדבורים. לאחר מכן ייקחו הילדים חלק במגוון פעילויות יצירה בנושא דבורים, פריחה ודבש. המבוגרים יוכלו להאזין להרצאה מרתקת מלווה בשקופיות על ההיסטוריה של הדבש, כיצד הוא הופך למקור אנרגיה זמין ועל מוצרי מכוורת מיוחדים כמו מזון מלכות, אבקת פרחים (פולן) ופרופוליס.

 

משם ימשיך הסיור למפגש עם דבוראי שיפתח כוורת וידגים את עבודתו. בסיום יוזמנו המבקרים אל בית האריזה של המפעל לטעימות מתוקות של מוצרי המכוורת, דבש בטעמים שונים, קונפיטורות פרי עסיסיות ממותקות בדבש, פולן, מזון מלכות, תחליף דבש לחולי סכרת וסילאן אותם ניתן יהיה לרכוש בחנות המפעל.

 

הסיורים יתקיימו בתאריכים 6-22 באפריל מדי יום, כולל חול המועד, ימי שישי וערבי חג. המכוורת כשרה ולכן לא יתקיימו סיורים בשבתות וימי חג.

 

מכוורת עמק חפר בסמוך לכניסה לקיבוץ משמרות ליד פרדס חנה-כרכור.

הסיור נמשך כשעה וחצי ומתאים לגילאי 3 ומעלה וכן למבוגרים.

ההשתתפות מותנית ברישום מוקדם בטלפון:04-6370105 .

 

עדכונים על פעילויות במרכז המבקרים וקופון הנחה ל-16 שקל למשתתף (במקום 25-32 שקל) בעמוד הפייסבוק: www.facebook.com/Dvash.EmekHefer.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!