" />

המותג Nuby, חברת אוצר מפעלי ים המנהלת את נמל תל אביב ושרון איילון יזמות חברתית - במיזם משותף: "עץ המוצצים של נובי"– עץ לפרידה מהמוצץ אשר יוקם בנמל תל אביב במהלך חג הפסח.

נגמלים מהמוצץ בנמל ת"א...

"עץ המוצצים של נובי" מעוצב מחומרים ממוחזרים ושאריות בדים. על כל מוצץ ייתרם מוצר תינוקות למשפחות נזקקות. הפעילות תתקיים בין ה- 10-22.4.14 בין השעות 10.00-19.00.

 

המותג NUBY, מותג מוצרי התינוקות המוביל וחברת אוצר מפעלי ים, המנהלת את נמל תל אביב במיזם משותף, למען הקהילה, לרגל חג הפסח: "עץ המוצצים של נובי", המיועד לפעוטות וילדים, הנמצאים בשלבי גמילה מהמוצץ. כל מוצץ שייתלה, ייתרם מוצר תינוקות למשפחה נזקקת על ידי שרון איילון - יזמות חברתית.

 

עץ המוצצים של נובי, בעיצוב האמן ניר אוחיון, מעוצב מחומרים ממוחזרים, שאריות בניה ושאריות בדים. המטרה היא לאפשר לילדים, הנמצאים בשלבי הגמילה ממוצץ, להגיע עם ההורים ולתלות את המוצץ על עץ ובכך להיפרד ממנו לשלום. עץ המוצצים יוצב בנמל במתחם "הגבעה" בסמוך לארגז החול. הפעילות תתקיים בין התאריכים ה- 10-22 לאפריל 2014, בין השעות 10.00-19.00 ובשישי וערבי חג בין 9.30-14.00 .

 

כל ילד יקבל לאחר תליית המוצץ תעודת בוגר. לדברי לירז אבנון, מנהלת השיווק של המותג nuby: "לפני ההגעה לעץ המוצצים של נובי, רצוי להכין את הילד לגמילה, על מנת שהפרידה תעבור בהצלחה. ספרו לו על העץ המיוחד ועל כך שהילדים הבוגרים מגיעים לשם לתלות את המוצצים, דברו איתו על השינוי וצרו אצלו מוטיבציה לפרידה, כדי שירגיש שזה משתלם לו. לבסוף, כשמגיע יום הפרידה, עשו יום כיף, הכינו את המצלמות, שתפו את החברים והמשפחה ועודדו אותו על עצמאותו. לאחר ההגעה לעץ המשיכו ועודדו את הילד וספרו לכל מי שתוכלו על הצלחתו ובגרותו של הילד."

 

שרון אילון: "השילוב של ייצור עץ מחומרים ממוחזרים, תרומה לקהילה וגמילה חיובית ממוצץ דיבר אלי מהרגע הראשון ששמעתי על הפרוייקט. כאמא וכפעילה בתחום החברתי אני שמחה לשתף פעולה עם חברה שרואה לנגד עיניה תרומה לקהילה."

 

המותג NUBY, מותג התינוקות האמריקאי המוביל, הנמכר בלמעלה מ-150 מדינות בעולם, משווק בישראל על ידי חברת אינטרסן בע''מ, מהחברות המובילות במשק בתחום יבוא ושיווק של מוצרי צריכה. המותג NUBY מציע מגוון רחב של מוצרים להזנה, לצמיחת השיניים, להרגעה ומוצרים רפואיים, בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בטיחות ובקרת איכות. חברת NUBY פועלת בקביעות להגיע לכדי שלמות בכל היבטי העיצוב הייצור וההפצה. החברה משקיעה משאבים רבים במחקר ובפיתוח מוצרים חדשניים ומעוצבים, שהורים וילדים ימצאו אותם נוחים, קלים לשימוש ואטרקטיביים למראה.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!