הפסח הזה, טבעי שבאים למוזיאון! פעילות והנאה לכל המשפחה: סדנאות יצירה, סיור בין שבילי המוזיאון והסרט "אוגי והמקקים" שיוקרן ב"אורלנדו סינמה" החדש במוזיאון.

טבע חי בעיר - במוזיאון ארץ ישראל

הפעילות לילדים ולכל המשפחה תהא בסימן טבע עירוני: סדנאות יצירה, סיור בין שבילי המוזיאון, הדרכה בביתן לאתנוגרפיה ופולקלור וסרט אנימציה שיוקרן ב"אורלנדו סינמה" החדש במוזיאון, "אוגי והמקקים", קומדיה לכל המשפחה.

 

בסיור בין שבילי המוזיאון יגלו הילדים:

האם ישנם סימני אביב בליבה של העיר? מיהם היצורים המתעוררים לחיים בעונה זו? כיצד נודדות הציפורים בלי Waze? ואיך ניתן להזמין את הטבע אלינו הביתה?

בביתן לאתנוגרפיה ופולקלור יגלו כיצד "נדד" הטבע הישראלי יחד עם יהודי התפוצות, בסדנת "אביב באבן" יצרו חרקים אביביים באמצעות פסיפס וחלוקי נחל ובסדנת "עקבות בחומר" – יצרו הילדים תבליט דימויי טבע בחומר. (פעילות זו מיועדת לילדים מגיל 4 ומעלה).

 

"אוגי והמקקים" (הסרט), הקרנות מיוחדות לפסח ב"אורלנדו סינמה" במוזיאןן:

ה"תום וג‘רי" החדש, סרט אנימציה חדש מתובל בהומור סלפסטיק חכם ומשובח, לקטנים וגם לגדולים. מבוסס על סדרת אנימציה שהפכה להצלחה מטורפת ברחבי העולם וצברה במשך כמה שנים קהל מעריצים ענק. אוגי הוא חתול שמן, עצלן וכחול שחי בבית פרטי בפרבר טיפוסי של עיר מודרנית ומבלה את רוב זמנו בצפייה בטלוויזיה ובבישול.

לאוגי יש שותף חתול בשם ג‘ק ושכן בשם ג‘ו - כלב ענק וקשוח. בבית של אוגי יש שלושה מקקים: ג‘ואי, דידי ומארקי, שלושתם בעלי אישיות מפותחת ומגוונת. השלישייה שמה לעצמה למטרה לאמלל את חייו של אוגי ונהנית מכך - הם מטרידים ומעצבנים אותו, נוהגים לרוקן את המקרר שלו, הורסים את הבית שלו ומשבשים את חייו השלווים.

הסרט מתחלק ל- 3 פרקים בהם מככבים כוכבי הסדרה, המתארים 3 תקופות שונות ומשונות בהן אוגי וחבריו משתתפים בהרפתקאות מסמרות שיער.

הסרט יוקרן בימים רביעי וחמישי 16-17 באפריל בשעות: 11:00, 12:30, 14:00, 15:30.

מומלץ מגיל 4 ואילך. מחיר כרטיס 30 ₪ (במקום 40 ₪).

במאי: אוליבר ז‘אן מארי, צרפת, 2013, 80 דק‘.

 

 

מוזיאון ארץ-ישראל, תל-אביב, רח‘ חיים לבנון 2, רמת אביב,

לפרטים נוספים: טל‘ 03-6415244 או www.eretzmuseum.org.il

 


עוד באותו נושא

מדעטק - תערוכות ויצירות

הבוקר נסענו, כל המשפחה, למדעטק בחיפה לבקר בכמה תערוכות שזה היום האחרון שהן מוצגות.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!