רטיות ג'ל לקירור המצח והקלה מפני חום – לשימוש כמוצר משלים להורדת חום ושיכוך כאבים בקרב ילדים.

התכשיר משמש כמוצר משלים למשפחת המותגים של טבע להורדת חום ושיכוך כאבים בקרב ילדים.

 

טבע ישראל יצרנית אקמולי מאמינה כחלק מתפיסת בריאות כוללת, כי תרופות להורדת חום יש לתת רק כקו הגנה שני ולאחר התייעצות עם רופא. אמבטיות פושרות ורטיות רטובות על המצח, הינן דרכי טיפול מקובלות ויעילות בעת טיפול בהורדת חום בקרב ילדים.

בכדי למנוע את אי הנוחות הנגרם מטיפטוף הבד הלח ועל מנת להקל על ההורים והילדים, משיקה טבע ישראל את "קולי", רטיות ג'ל לקירור המצח והקלה בחום בקרב ילדים.

 

התכשיר מכיל ארבע רטיות ג'ל (2 שקיות פנימיות- בכל אחת מהן 2 רטיות). הרטיות העשויות מפולימר, מעניקות תחושת קירור והקלה ויעילות עד 8 שעות ומיועדות להצמדה אל המצח על-מנת להקל על החום, בנוסף לטיפול תרופתי במידת הצורך.

 

מסקר שנערך לאחרונה על ידי מכון המחקר TNS מוניטור עבור אקמולי של טבע, עולה כי מרבית האימהות לא יודעות כיצד ומתי להשתמש בתרופות להורדת חום בילדים, כמו כן הן אינן מודעות לתנאים בהם אין להשתמש בתרופות מסוימות. הסקר שנערך בקרב מדגם מייצג של 400 אימהות לילדים בגילאי 0-18, מראה כי 8% מהאימהות מתחילות לטפל כבר בטמפרטורה של 37.5 ו39% מהאימהות מתחילות לתת תרופות להורדת חום החל מ- 38 מעלות. ככל שגיל הילד נמוך יותר, האימהות נוטות להמתין ולתת תרופה להורדת חום. על-פי הנחיות איגודי רופאי הילדים בישראל, מומלץ לטפל בתרופה להורדת חום, רק בטמפרטורה של מעל  .38.5

 

בתשובה לשאלה "מה את עושה כשלילדך יש חום גבוה?" ענו 92% מהאימהות כי הן נוהגות לתת לילדיהן תרופות להורדת חום. הטיפול השני בשכיחותו בעת חום הינו אמבטיה או קירור חיצוני בשיעור של 24.3% מהאימהות. אימהות לתינוקות בגילאי 0-2 ציינו יותר מהאימהות לילדים גדולים יותר, ( 17.3%) שהן נוהגות להמתין שיעבור החום הגבוה, ומנסות לטפל באמצעים חיצוניים של קירור או אמבטיה. רק כ-11% מהאימהות הולכות מיד לרופא מיד כשלילדם יש חום גבוה.

 

רטיות קולי נוחות ובטוחות לשימוש, בשילוב עם תכשירים להורדת חום.

 

ניתן להשיג ברשתות הפארמים.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?