פורים בנמל תל אביב - חגיגה גדולה לילדים - 16-17.3.14

פורים PORT

חברת "אוצר מפעלי ים" המנהלת את נמל תל אביב, תקיים במהלך חג פורים פעילות לכל המשפחה במסגרתה ייהנו הילדים ממספר אטרקציות שונות: יריד משחקים אטרקטיביים הכולל 7 תחנות שונות כמו קליעה עם חישוקים, הפלת ברווזים ועוד,סדנאות לימודי קרקס- סדנת הליכה על קביים, סדנת ג'אגלינג, סדנת הליכה על חבל,  להטוטנים במופע אש ואקרובטיקה והדובדבן שבקצפת –ברחבי הנמל יתהלכו דמויות  ענק של בלרינה רוקדת על כדור ענק ודינוזאורים.

 

בנוסף חברת אוצר מפעלי ים נותנת הזדמנות לילדים לקחת חלק בפעילות שמטרתה תרומה לקהילה: בכל תחנה בה ישתתפו הילדים הם יקבלו ממתקים, אותם יצרפו בסוף המסלול למשלוח מנות שייתרם לעמותת "עמך" ועמותות נוספות הפועלות למען ניצולי שואה. לכל משלוח תצורף  הקדשה אישית של הילדים.

 

לדברי איריס ברץ, מנכ"ל חברת אוצר מפעלי ים המנהלת את נמל תל אביב: "גם השנה, נמל תל אביב מזמין את כל בית ישראל לבילוי משפחתי ססגוני ושמח, עם מגוון פעילויות ברוח החג, פתוחים, נגישים וללא תשלום, המתאימים לכל המשפחה. בנוסף לפעילות הרגילה, אנחנו מזמינים את הציבור, לקחת חלק בפרויקט השנתי הייחודי שלנו לטיפוח הקשר בין הדור הצעיר לבין ניצולי השואה, וזאת ע"י הכנת משלוחי מנות אשר ייתרמו באהבה גדולה מאיתנו לעמותות השונות".

 

נמל תל אביב הינו מתחם הבילוי והפנאי המוביל והמתוייר ביותר בישראל, עם מגוון רחב של מקומות פנאי, בילוי, תרבות, ספורט, מוסיקה, קניות, אוכל ויצירה.בנמל תל אביב מבקרים מעל 130,000 מבקרים בשבוע.

 

אירועי פורים יתקיימו ברחבי נמל תל אביב בין התאריכים 16-17.3

בשעות 11:00-13:00 ו-15:00-17:00.

כל הפעילויות פתוחות ונגישות לקהל הרחב ללא תשלום!

 

לפרטים נוספים: www.namal.co.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!