גבינת השמנת האהובה נפוליאון עכשיו גם ב- 16% עם אותו טעם ומרקם מפנק.

 

" />

גבינת השמנת האהובה נפוליאון עכשיו גם ב- 16% עם אותו טעם ומרקם מפנק.

 

תנובה ממשיכה להשיק מוצרים עם חדשנות וערך מוסף לצרכן, ומשיקה- גבינת נפוליאון, מופחתת שומן 16%. בעזרת פיתוח טכנולוגי ייחודי, הטעם והמרקם נותרו מפנקים למרות ההפחתה באחוזי השומן.

 

גבינת נפוליאון 16% שומן מהווה פתרון ביניים מצוין לצרכנים ששואפים לשמור על משקל ולצרוך פחות אחוזי שומן בתפריט שלהם, אך לא רוצים לוותר על הנאה מגבינת שמנת איכותית. נפוליאון 16% שומן נפלאה למריחה על לחם ומתאימה גם לשימוש רחב במגוון מתכונים: עוגות, פשטידות, מילוי למאפים, שלל מנות ראשונות ועוד.

 

הגבינה תשווק לצד יתר מוצרי נפוליאון שקיימים כיום על המדף: נפוליאון טבעי 25% שומן, נפוליאון זיתים 27% שומן ונפוליאון שום שמיר30% שומן.

 

גבינת נפוליאון 16% שומן מושקת כחלק מתוכנית "המצפן התזונתי". כזכור, בדצמבר 2012 השיקה תנובה את תוכנית "המצפן התזונתי" אשר פותחה באמצעות צוות מיוחד הכולל דיאטניות וטכנולוגים. במסגרת התוכנית מתחייבת תנובה לפתח מוצרים מתוך קטגורית הליבה בקטגוריית החלב, עם ערכים תזונתיים משופרים יותר ובתוך כך הפחתה הדרגתית של סוכר, מלח ואחוזי שומן.

 

במסגרת תכנית "המצפן התזונתי" השיקה תנובה: עמק ללא חומר משמר, קוטג' תנובה מופחת מלח, שוקו תנובה 30% פחות סוכר, מעדני קרלו עם פחות 20% תוספת סוכר ומעדני סויה טריים.

 

כשרות: מהדרין תנובה

ניתן להשיג ברשתות השיווק המובחרות

 

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?