היום, לקראת יום המשפחה, אני רוצה להמליץ לכם בטור הבישול על מוצר חדש שנתקלתי בו לאחרונה ושאני לא מפסיקה להתלהב ממנו: אוגדן המתכוניה מבית מידעלע.

אוגדן המתכוניה

מזה שבועות רבים שאנחנו באמאבא מציעים לכם מתכונים לבשל ולהכין עם הילדים: סלטים, מרקים, שייקים ומתוקים. אבל איפה אתם מאחסנים את כל המתכונים האלו שאתם מדפיסים? והאם הם לא מתלכלכים בזמן הבישול או האפייה?

 

מסתבר שלא רק אנחנו נתקלנו באתגר המלכלך והמבלגן הזה!

גם רויטל חליף וחברתה גילה גלעד, אשר חולקות אהבה ענקית לילדים ולמטבח, ושהקימו יחד לפני כעשור את "מידעלע" נתקלו בתופעה של עשרות מתכונים, חלקם מוכתמים, בגדלים שונים, מתגלגלים בקופסאות או בשקיות ותמיד, אבל תמיד, נעלמים דווקא כשצריך אותם...

רויטל וגלית החליטו להיענות לאתגר ויצרו ערכת עזר שימושית למטבח הביתי– אוגדן המתכוניה.

אוגדן המתכוניה הוא בעצם קלסר מיוחד למתכונים, הכולל גם רשימת קניות, תוכניות עבודה ולוחות זמנים להתארגנות יעילה לקראת בישול ו/או אירוח. בעת הצורך מציבים את ה"מתכוניה" על השולחן, המתכון מוצג בזוית נוחה לשימוש, שמור ומוגן בתוך ניילון שקוף. אפשר לכתוב הערות, להוסיף טיפים ולשמור הכל ביחד במקום מוגן ובטוח.

הגודל מתאים לעמודים המודפסים ישירות מהמחשב ומהאינטרנט כנהוג בימינו, והאוגדן מחולק לנושאים שונים באמצעות חוצצים ובקיצור- יעיל, שימושי ונוח.

ואם אתם שואלים מה הקשר דווקא ליום המשפחה?

אז לאחר שתצטיידו באוגדן המתכוניה אני מציעה להדפיס את כל המתכונים מהטורים הקודמים בחוג הבישול שלנו, לשבת יחד כל המשפחה, למיין את המתכונים לפי הנושאים השונים, לכתוב הערות, לדוגמא מה כל אחד מבני המשפחה אוהב (או לא אוהב) במיוחד, לקשט ולסדר יפה בניילוניות שבאוגדן לשימושכם החוזר והנשנה...

 

חג שמח!

 

לפרטים נוספים על המתכוניה:

פייסבוק: https://www.facebook.com/medaleprod | אתר: http://www.medale.co.il/Page3.html?v=6269321427

 

 

שלכם,
ליאת גולדשטיין
האמא של אמ‏אבא

 


עוד באותו נושא

סופגניות ללא גלוטן

סופגניות ללא גלוטן

מתכון נהדר של סופגניות ללא גלוטן, אווריריות וטעימות שגם הלא צליאקים שביניכם לא יפסיקו ללקק את האצבעות לאחר שיטעמו מהן

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!