" />

תיאטרון חיפה בשיתוף אתו"ס יוצא בהצעה של מנוי תיאטרון לילדים – "תיאטרוני" שיכלול 5 הצגות איכותיות לילדים בימי שבת בבוקר במחיר של 269 ₪ למנוי. ההצגות תועלינה באודיטוריום חיפה.

"תיאטרוני" – מנוי תיאטרון לילדים

ההצגות במסגרת של חוויית תרבות בשבת בבקר כולן לקוחות מהקלאסיקה העולמית והישראלית וביניהן כלולה גם ההצגה "מסע הדוד מקס" שפותחת את פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים לשנת 2014.

 

ב-25.1.14 תועלה ההצגה "הכבש ה-16" מחזמר עפ"י שיריו וסיפוריו האהובים של יהונתן גפן ולחנים מקוריים של יוני רכטר  ובהמשך תועלינה הצגות נוספות: "פינוקיו דל'ארטה", הצגה מוסיקלית בעיבוד תיאטרלי בהשראת הקומדיה דל'ארטה, עיבוד חדש לסיפור הידוע "החתול במגפיים "החתול במגפי הקסם" הצגה, אשר משלבת לכל אורכה מופע מחול בניחוח ספרדי-לטיני עם להקת הפלמנקו הישראלית "קומפאס", "היידי בת ההרים" מחזה על פי סיפורה של יוהנה ספירי ו-"מסע הדוד מקס" מחזה בחרוזים בעיבוד חדש של רן בכור ועידו קרן עפ"י יצירת המופת של ספר הילדים מאת חנוך לוין בבימויו של רן בכור ולחנים מקוריים מאת יוני רכטר המגוללת את הרפתקאותיו המופלאות של הדוד מקס שנדד בדרכים להציל ממלכה ומצא את אביו.

 

הכבש ה-16 – תיאטרון ארצי לנוער בשיתוף תיאטרון המדיטק

מחזמר מרגש על פי שיריו וסיפוריו האהובים של יהונתן גפן. סיפורה של חבורת ילדים המגיעים לגן שלהם כשהוא סגור, לחפש את דניאל, חברם הטוב, שנעלם.

זהו מסע התבגרות בו מגלים הילדים את ערכם המופלא של חברות וקבלת האחר.

הפקה חדשה וסוחפת של המחזמר המצליח "הכבש הששה עשר" המעניקה הזדמנות ליהנות ולהתרגש מהשירים והלחנים הנפלאים כגון: "גן סגור", "הילדה הכי יפה בגן", "אני אוהב", "לילה טוב", "איך שיר נולד" ורבים אחרים.

לילדים הנחשפים לראשונה צפויה חוויה קסומה ומהנה, שבוודאי תלווה אותם אל בגרותם.

בימוי ונוסח הצגה: משה קפטן, לחנים מקוריים: יוני רכטר, עיבודים וניהול מוסיקלי: טל בלכרוביץ', כוריאוגרפיה: עוז מורג, עיצוב תפאורה: במבי פרידמן, עיצוב תלבושות: מאור צבר, עיצוב תאורה: אורי מורג, אביזרים: דנה מרן, משתתפים: גלעד קמחי, גלעד שמואלי, לביא זיטנר, אילנית גרשון, רוני מרחבי, גיא עקיבא, נעה קשפיצקי.

לגילאי 4-9.

יום שבת 25.1.14 בשעה 11:00 – אודיטורים חיפה.

 

פינוקיו דל'ארטה - תיאטרון ארצי לילדים ולנוער בשיתוף תיאטרון בית ליסין

הצגה מוסיקלית וקסומה על כוחה של האהבה וכוחה של האמת בעיבוד תיאטרלי ססגוני בהשראת הקומדיה דל'ארטה האיטלקית המשלב מוסיקה, אקרובטיקה, מסיכות ותיאטרון בובות.

פינוקיו חולם להפוך לילד אמיתי, אבל קודם עליו לעמוד במבחן.

במסעו נמכר פינוקיו לתיאטרון הבובות, הולך שולל אחר הבטחות על עץ של מטבעות, מתפתה ובורח לארץ הילדים, משקר לפיה הכחולה ומוצא את עצמו בתוך בטן של דג.

לבסוף מוכיח פינוקיו שהוא ילד אמיץ, נאמן ומתחשב.

עיבוד מקורי ע"פ הספר: דניאל אפרת וגלעד קמחי, בימוי וכוריאוגרפיה: גלעד קמחי, תפאורה: ערן עצמון, תלבושות: אולה שבצוב, עיצוב בובת צרצר ומסכת פינוקיו: ולריה גלוזמן, עיצוב פטנט אף: יובל רחבי ודני שרווין, מוסיקה: אמיר לקנר, תאורה: זיו וולושין, בהשתתפות: חייקה מלכה, נדב נייטס, רויטל זלצמן,  ידידיה ויטל / דיקלה הדר, גיל וסרמן/ יניב לוי, קרן מרום, אמיר שורש.

לגילאי 4-10.

יום שבת 22.2.14 בשעה 11:00 – אודיטוריום חיפה.

 

החתול במגפי הקסם - התיאטרון הארצי לילדים ונוער בשיתוף עם להקת הפלמנקו הישראלית "קומפאס"

עיבוד חדש וססגוני לסיפור הידוע "החתול במגפיים", שמתרחש בספרד הקסומה של המאה ה-18.

ההצגה, אשר משלבת לכל אורכה מופע מחול בניחוח ספרדי-לטיני, מעלה בפני הקהל הצעיר שאלות בנוגע לחשיבותה של האמת אל מול כוחו ההרסני של שקר היוצא מכלל שליטה.  

המופע מוגש לילדים על ידי שילוב אמנויות מתוחכם ואמנותי מלא הומור ומשעשע.

כתיבה ובימוי: רענן ניסים פררה, משה בן שושן, אמן מסך: ליאור גולן.

לגילאי 4-10.

יום שבת 15.3.14 בשעה 11:00 – אודיטורים חיפה.

 

מסע הדוד מקס - תיאטרון חיפה

מחזה בחרוזים בעיבוד חדש של רן בכור ועידו קרן עפ"י יצירת המופת של ספר הילדים מאת חנוך לוין בבימויו של רן בכור ולחנים מקוריים מאת יוני רכטר.

הרפתקאותיו המופלאות של הדוד מקס שנדד בדרכים להציל ממלכה ומצא את אביו.

הוא מדלג בין קיסרים, מלכים ודרקונים, בין החיים לבין הקרקס ובדרך מגלה דברים מפתיעים על עצמו ועל החיים.

יום שבת 24.5.14 בשעה 11:00 – אודיטוריום חיפה.

 

היידי בת ההרים – תיאטרון מדיטק חולון

מחזה על פי סיפורה של יוהנה ספירי. היידי, ילדה שוויצרית שהוריה מתו עליה בינקותה, נשלחת לחיות בבית סבה. הסב הוא זקן זעפן החי לו בבדידות בהרים. היידי לא רק כובשת את לבו של סבא, אלא מתאהבת בנופים ההרריים, והופכת לילדה עליזה ונדיבת לב המביאה ברכה על כל מכריה, בהם סבתו העיוורת של רועה העיזים הכפרי. יום אחד נשלחת היידי למשפחה עשירה בעיר, כדי לשמש בת לוויה לבתם הנכה המרותקת לכיסא גלגלים. היידי אכן משפיעה מטובה, מעליזותה ומן האופטימיות שלה על הילדה העירונית העדינה. בסופו של הסיפור מתרחש הנס המיוחל - קלרה הנכה מצליחה לעמוד על רגליה, ושתי המשפחות - של היידי ושל קלרה - כורתות ברית ידידות לנצח.

לגילאי 7-12.

יום שבת 21.6.14 בשעה 11:00 – אודיטוריום חיפה.

 

 

תיאטרון חיפה, רח' פבזנר 50, חיפה

להזמנת כרטיסים 04-8600500, או באתר התיאטרון www.ht1.co.il

 


עוד באותו נושא

לבקר בסלון של ראש הממשלה הראשון

שווה לקחת פסק זמן ולעשות את הנסיעה דרומה לשדה בוקר לסיור בצריף הצנוע של ראש הממשלה הראשון, דוד בן גוריון.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!