"בלט פאנוב" בניהולו האמנותי של ואלרי פאנוב מעלה שתיים מהפקותיו לילדים ולכל המשפחה בחופשת החנוכה.

" />

"בלט פאנוב" בניהולו האמנותי של ואלרי פאנוב מעלה שתיים מהפקותיו לילדים ולכל המשפחה בחופשת החנוכה.

חנוכה עם מופעי "בלט פאנוב"

"בלט פאנוב" הפועל באשדוד ונוסד בשנת 1998 בניהולו האמנותי של ואלרי פאנוב מעלה שתיים מהפקותיו שמיועדות לקהל הילדים ולכל המשפחה בחופשת החנוכה.

שתי ההפקות הינן מקוריות ונכתבו ע"י יאקי מחרז במיוחד עבור להקת הבלט עליה נמנים רקדנים מכל העולם: גרמניה, בריטניה, יפן, רוסיה וישראל.

להקת "בלט פאנוב" הציבה לעצמה מטרה לקרב ילדים וקהל צעיר ליצירות הבלט הקלאסי.

"נעלי הבלט של יעל" הינו מסע קסום בארץ המחול, שם מחפשת הילדה, יעל, את נעלי הבלט שאבדו לה. היא פוגשת את אזרחי ארץ המחול – הרקדנים, את המלכה הפרימה בלרינה, את המלך פירואט וגם מתאהבת בנסיך שאינו יודע לרקוד בלט. קטעי מחול בנויים על מוסיקה מתוך "מפצח האגוזים" לצ'יקובסקי .סגנון המחול הינו קלאסי המשולב בסגנונות אחרים כגון ריקודי רחוב, מחול מודרני, פלמנקו, ריקוד מזרחי וסממנים אתניים.

כוריאוגרפיה: ואלרי פאנוב כתיבה ובימוי: יאקי מחרז תאורה והגברה: G-light studio תלבושות: לאורה לורנצו  שחקנית: נעמה קריסטל.

רקדנים: אאוקי יוריקה, ברדין אנטה, בלינקי רוסלן, ג'ינו אסף, טרואיצקי ארתור, סיידר בנידיקט, סמארט וינס, מיתר אסולין, אושרת זיב, פודברזסקי יוליה, קרן נוטיק, צ'רניצקי לריסה, שרבין איצ'ינה, פטריק סנטוס.

לגילאי: 3- 10, מחיר כרטיס: 65 ₪.

יום א' 1.12.13 בשעה 11:00 – אודיטוריום נעים לתרבות, רח' ביאליק 10, אשדוד.

 

"קיש-קוש בלבוש" הינו מופע מחול ססגוני וצבעוני, הפותח באמצעות אמנות המחול והמוסיקה, שער אל עולם הרגשות והצבעים.

בממלכת הצבעים של הצייר בלבוש רעש ומהומה. הצבעים רוצים לגרש את הצבע קשקוש מן הממלכה. קשקוש הוא צבע לא ברור, הוא פשוט מקלקל את הציור. יום אחד, כרעם ביום בהיר, הופיע בממלכה הקיסר הלבן, שהחליט לנקום בצבעים, ומלקט את כולם. עצבות נפלה על הצייר בלבוש ועל אזרחי הממלכה. מי ישיב את הצבעים לממלכה ולציור שנמחק? קשקוש ובלבוש יוצאים לחפש את שלושת צבעי היסוד (אדום, כחול וצהוב) שיחזירו לממלכה את הצבעים ואת שמחת החיים.

כוריאוגרפיה: ואלרי פאנוב, כתיבה ובימוי: יאקי מחרז , תאורה והגברה: G-light studio, תלבושות: לאורה לורנצו. שחקנית: נעמה קריסטל.

רקדנים: אאוקי יוריקה, ברדין אנטה, בלינקי רוסלן, ג'ינו אסף, טרואיצקי ארתור, סיידר בנידיקט, סמארט וינס, מיתר אסולין, אושרת זיב, פודברזסקי יוליה, קרן נוטיק, צ'רניצקי לריסה, שרבין איצ'ינה,  פטריק סנטוס.

לגילאי: 3- 10, מחיר כרטיס: 65 ₪.

יום ב' 2.12.13 בשעה 11:00 – אודיטוריום נעים לתרבות, רח' ביאליק 10, אשדוד.

 

בלט פאנוב

רח' דרך ארץ 6, אשדוד

טלפון 8545158 08-

www.balletpanov.com

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!