הפנינג של הצגות, מופעים, סדנאות ופעילויות לכל המשפחה במוזיאון ינקו-דאדא עין הוד בסימן חפצים לרגל מאה שנה לעבודת הרדי מייד הראשונה.

"חגיגאדא בחנוכה"

"חגיגאדא בחנוכה" – הפנינג של הצגות, מופעים, סדנאות ופעילויות לילדים ולכל המשפחה, המתקיים מידי שנה מזה 11 שנים במוזיאון ינקו דאדא, עין הוד, ייפתח ביום שבת ה-30 בנובמבר 2013 עד יום חמישי 3.12.13 בין השעות 10:00 – 15:00.

 

הפעם יימשך האירוע ארבעה ימים ויתקיים באולם המרכזי של המוזיאון מאחר ובמקביל מתקיימת במוזיאון התערוכה הקבוצתית: Ready-Set-Goהמציינת מאה שנה לעבודת הרדי מייד הראשונה, ולכן יוקדש הפסטיבל השנה לנושא חפצים מן המוכן.

ייחודו של הפסטיבל השנה הוא שיתוף פעולה עם אמנים עולים ותושבים חוזרים לצד אמנים ותיקים.

 

הפסטיבל יכלול הצגות של תאטרון התיבה - "הטבעת הקסומה" המספרת על החיפוש אחרי טבעת השמחה, תיאטרון הקרון יציג עיבוד מודרני לסיפור "בגדי המלך החדשים" בהם חפצים מעולם התפירה הם הדמויות בהצגה.

 

כמו כן, חברי קבוצת טמ-טמ יופיעו במופע קצב על תופים, יתקיים סיור תיאטרלי בסמטאות הציוריות של כפר האמנים כולל כניסה לסטודיו המקורי של האמן מרסל ינקו בהנחיית השחקנית מיכל סבירוני. 

 

בנוסף, יופעלו סדנאות יצירה ב"מעבדאדא", מעבדת האמנות הפועלת במוזיאון, סדנת ציורי פנים של טוני בלוסטון וסדנת בניית בובות של שרון סילבר-מרת.

 

משך הפעילות ב"מעבדאדא" – שעה וחצי.

מחיר כרטיס: 50 ₪ ליחיד / 140 ₪ כרטיס משפחתי (מבוגר + 2 ילדים).

 

מוזיאון ינקו-דאדא, כפר האמנים עין הוד, ד"נ חוף הכרמל 30890.

טל': 04-9842350 | www.jancodada.co.il

 

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!