ההרכב המתקדם של סימילאק אדבנס פלוס, מעתה במארזי נוחות של מנות אישיות, אדיאלי לנשיאה בתיק ההחתלה, נסיעות והאכלות במהלך הלילה.

אבוט, חברת התרופות מוצרי הבריאות ויצרנית סימילאק העולמית, משיקה בישראל את סימילאק אדבנס פלוס טו גו (Similac Advance Plus To-Go) - מארז סימילאק המכיל 5 מנות אישיות שהולכות איתך לכל מקום. מארזי הסימילאק אדבנס פלוס To Go מאפשרים להנות מנוחות מקסימלית ומהווים פתרון אידאלי לכל יציאה מהבית, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים עימם מזוהה סימילאק.

 

סימילאק אדבנס פלוס הינה תרכובת המזון לתינוקות על בסיס חלב המתקדמת ביותר בישראל, והיחידה אשר הוכחה מדעית כתומכת במדדים של גדילה, התפתחות מערכת החיסון והתפתחות קוגניטיבית בדומה לזו של תינוק יונק. סימילאק אדבנס פלוס מסייע בבנייה ובחיזוק של מערכת החיסון, ומכיל אנטיאוקסידנטים לשמירה על בריאות התאים בגוף, סיבים תזונתיים מסוג GOS, פרוביוטיקה ונוקלאוטידים.

 

רק בסימילאק אדבנס פלוס:

  • אנטיאוקסידנט לוטאין - החיוני להתפתחות המח ובריאות העיניים.
  • הרכב וכמות נוקלאוטידים שהוכחו כתורמים להתפתחות מערכת החיסון.
  • שמנים ייחודים ללא שמן דקל, התורמים לעיכול קל ולהתפתחות עצמות חזקות.

 

רונית דוייב, המנהלת המדעית של אבוט ישראל: "מארזי הנוחות של סימילאק אדבנס פלוסTo Go  מאפשרים להורים לתת לילדיהם את ההרכב המתקדם של סימילאק אדבנס פלוס בכל מקום וזמן ומותאמים לסגנון החיים של היום בו הורים מחפשים אחר פתרונות של נוחות וזמינות. סימילאק אדבנס פלוס מכיל רכיבים בחזית המדע, המסייעים בחיזוק של מערכת החיסון הטבעית אצל תינוקות. ככל שילדים גדלים הם נחשפים ליותר חיידקים. כיוון שכ- 70% ממערכת החיסון נמצאת לאורך מערכת העיכול, היכולת לפתח מערכת חיסון חזקה מתחילה במערכת עיכול בריאה. סימילאק אדבנס פלוס תומך גם במערכת העיכול של התינוק, ומכיל רכיבים פרה ופרוביוטיים שהוכחו קלינית כמעודדים את צמיחתם של חיידקים טובים במערכת העיכול.

 

מארזי סימילאק אדבנס פלוסTo Go  משווקים באריזות קרטון, בעיצוב ובצבעים בהתאם לשלושת השלבים 1- תכלת ( מלידה ועד גיל 6 חודשים), 2  ירוק (מגיל 6 עד 12 חודשים), וכחול (מגיל שנה עד 3 שנים). מארז הכולל 5 מנות מדודות של כ- 30 גר' אבקה אליה יש להוסיף 180 מ"ל של מים.

 

כשרות: כשר חלבי לאוכלי חלב נוכרי בהשגחת OU הרבנות הראשית לישראל.

 

ניתן להשיג בסניפי רשת סופר-פארם.


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?