שיר להקלה בשיעול, הצטננות, וגודש באף, המלווים בחום וכאבים.

טבע מציגה: "אקמול צינון ושפעת" לטיפול בכל תסמיני השפעת

 

אקמול צינון ושפעת תכשיר להקלה בשיעול, הצטננות, וגודש באף, המלווים בחום וכאבים. התכשיר המשולב מאפשר הפרדה בין טיפול ביום לבין טיפול בלילה, מכיל שילוב ייחודי של רכיבים, המומלצים על-ידי ה- American Lung Association לטיפול בתסמיני השפעת. המוצר משלב בתוכו את האפקטיביות הידועה של אקמול צינון, המוכר לטיפול בהצטננות המלווה בחום וכאבים, עם תוספת של חומר פעיל לטיפול בשיעול. מטרת התוספת החדשה היא לסייע בטיפול מקיף בכל התסמינים של מחלת השפעת.

 

השפעת הינה מחלה המתבטאת בעליה משמעותית של חום הגוף, כאבי שרירים חזקים בכל הגוף, צמרמורות ותחושת חולשה כללית. המחלה מנטרלת את החולה וגורמת, מעבר לכאבים, לאובדן של ימי עבודה ולפגיעה באיכות החיים. בדרך כלל המחלה עוברת מאליה לאחר כשבוע, אך במקרים נדירים עלולה המחלה  להוביל לסיבוכים, בעיקר בקרב אוכלוסיות חלשות כגון תינוקות, קשישים וחולים בעלי מערכת חיסונית פגועה או חלשה.

 

אסף חריטן, מנהל מוצרי הצינון בטבע ישראל, מציין כי "למרות מזג האוויר האביבי, השפעת כבר כאן והעומס בבתי החולים ניכר. בעוד שקשה לטפל בריפוי מחלת השפעת בשל היותה ויראלית, ניתן בהחלט  להקל באמצעים ביתיים על סבל החולים, באמצעות טיפול בסימפטומים הנלווים ולמחלה ובכך לאפשר חזרה לשיגרת היום יום - זוהי בדיוק מטרתו של אקמול צינון ושפעת".

 

ניתן להשיג בבתי המרקחת וברשתות הפארם.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?