כשנכנסנו למפעל מיד אפף אותנו ריח השוקולד המתקתק והרגשנו שאנחנו מתמכרים לו בקלות, זה ביחד עם מגוון יצירות פיסול מהממות משוקולד שצפינו בהן באולם הכניסה גרם לי בהחלט לשקול להחליף מקצוע....

דה קרינה - חווית שוקולד איכותית

היום הפתענו את הילדים בביקור במפעל השוקולד דה קרינה שבעין זיוון.

דה קרינה הינו מפעל בוטיק המייצר שוקולד בעבודת יד, המיוצר מהמרכיבים האיכותיים ביותר, פרי ניסיון העובר מדור לדור ואשר היום מיוצר על ידי קרינה צ‘פלינסקי ומשפחתה שהגיעו לארץ מארגנטינה.

כשנכנסנו למפעל מיד אפף אותנו ריח השוקולד המתקתק והרגשנו שאנחנו מתמכרים לו בקלות, זה ביחד עם מגוון יצירות פיסול מהממות משוקולד שצפינו בהן באולם הכניסה גרם לי בהחלט לשקול להחליף מקצוע....

מרכז המבקרים ב"דה קרינה" מציע חווית שוקולד מתוקה וכייפית ביותר גם לילדים וגם להוריהם.

הביקור במרכז המבקרים מתחיל בצפייה בסרט "מסע לעולם השוקולד" המספר על ההיסטוריה של השוקולד, פרי הקקאו, אופן הכנתו ועיבודו.

אחרי הסרט ממשיכים בסיור במפעל הייצור עצמו בו ניתן לצפות בחלק מתהליכי יצור השוקולד הידניים, המלווה בהסברים מרתקים, וכמובן בטעימות שוקולד ממגוון המוצרים.

בנוסף, השתתפנו בסדנת שוקולד מהנה בה הילדים קיבלו הסבר על עולם השוקולד וכן ערכת יצירה אישית. כל ילד יצר שוקולד אישי באמצעות שוקולד נמס בשלל צבעים בתוספת מגוון חומרים לקישוט יצירתו. בסיום, כל ילד קיבל כמובן את מעשה ידיו. (במקום קיימות גם סדנאות שוקולד חווייתיות למבוגרים, שבהן מתנסים המשתתפים בהכנת יצירה אישית משוקולד עם שלל תוספות ומרקמים, מלוי פרלינים בגאנש וליקרים, גלגול טראפלס והתנסות בטכניקות שונות של יצירת שוקולדים מיוחדים. כשעבדנו עם הילדים צפינו בסדנה כזו והיא נראתה טעימה!!!).

אחרי הסרט, הסיור והסדנה נשארנו עם טעם של עוד וישבנו בבית הקפה במקום להתענג על מילקשייק שוקולד מובחר לילדים וכוס קפה משובח להורים.

ואם כל זה לא מספיק, הרי שבסיום הביקור קיבל כל אחד מאיתנו שי מתוק...


עוד באותו נושא

"מלח הארץ"

במרכז ייהנו המבקרים מחוויית מולטימדיה אינטראקטיבית, תצפית על בריכות המלח, צפרות ואקולוגיה.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

שווה בהחלט לשלב ביקור ב"דה קרינה" בטיול הבא שלכם בצפון.

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!