" />

חדש בסדרת צמחי המרפא של הדס: כמוסות "חילבה" – ללא ריח ונטולות טעם לוואי, יעילות במיוחד כתוסף למניקות ובטיפול בסוכרת.

חברת הדס לויטמינים ותוספי תזונה, משיקה כמוסות חילבה נטולות ריח וטעם לוואי – צמח מרפא המוכר ברפואה העממית, שיכולתו לסייע לבריאות נחקרה והוכחה קלינית.

 

צמח החילבה הנו בעל סגולות בריאותיות מגוונות: הוא מסייע בהגברת והשבחת החלב בנשים מניקות, בהורדת כולסטרול וטריגליצרידים בדם, מסייע בהגברת התיאבון במקרים של אנורקסיה, מסייע בהפחתת רמות סוכר בדם ובשיפור באיזון רמות הגלוקוז בסוכרתיים.

 

כמוסות החילבה של הדס, חדש בסדרת צמחי המרפא, מכילות רכיבים פעילים טבעיים, שמקורם בזרעי הצמח, במינון גבוה ואופטימאלי. זרעי החילבה ריח וטעם חריפים. נטילת הצמח בכמוסה, מאפשרת להתגבר על תכונות אלו בקלות וללא תופעות לוואי.

 

כמוסות החילבה של הדס, כשרות למהדרין בהשגחת הבד"צ בעל"ז ומכילות 580 מ"ג צמח באבקה. המינון היומי המומלץ 1-2 כמוסות 3 פעמים ביום. מומלץ להרחיק בשעתיים מנטילת תרופות. אין סכנה של תופעות לוואי או של מינון עודף. ניתן לצרוך את הכמוסות רצוף יום אחר יום לתקופה של עד כשנה.

 

 

טיפ

זרעי החילבה עשירים בסיבים. בשל כך, מומלץ להרבות בשתייה בזמן נטילת הכמוסות, במיוחד בתקופת ההנקה. במקרים של צורך באיזון רמות הסוכר והטריגליצרידים, מומלץ לשלב עם כמוסות עלי זית של הדס: אשר מלבד פעילותם התומכת באיזון רמות סוכר, מסייעים בהורדת לחץ דם גבוה וכתמיכה בחיזוק ההגנה הטבעית.

 

 

לפרטים נוספים ומרכז הדרכה  1-800-336636

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?