מרכז המבקרים החוויתי של יקבי ברקן מזמין אתכם לרגל חג הסוכות ליהנות ממגוון פעילויות ייחודיות לכל המשפחה!

מרכז המבקרים יקבי ברקן

לרגל חג הסוכות יעניק מרכז המבקרים פעילויות משולבות להורים ולילדים. בעוד ההורים נהנים מטעימות יין ממגוון יינות ברקן, ייהנו ילדיהם מסדנאות: בישול, סדנאות מתוקות וציור תוויות יין אישיות.

כל הכנסות הפעילויות במהלך חג הסוכות הינן קודש ותרומה לנוער בסיכון.

 

מרכז המבקרים מציג שתי פעילויות ייחודיות לילדים:

סדנת בישול מבית קיצ‘ן סטודיו

זוהי הסדנה היחידה המשלבת בין הנאה וגיבוש לתרומה חברתית. הסדנה מאתרת ומכשירה בני נוער בסיכון למקצועות הבישול. בתום ההכשרה המקצועית אנו דואגים לשילובם בשוק המסעדנות ומלווים אותם לאורך כל תקופת העסקתם. 

 

פעילות ילדים מציירים על תווית

בפעילות זו יעצבו הילדים בתהליך עשיית היין "מהאדמה לבקבוק" וזאת בצמוד לכרם הגדול במדינת ישראל. הילדים יציירו על גבי תוית יין אישית אשר בסיום הפעליות יקבלו את היין עם התווית שציירו עפי סגנונם האישי.( הילדים יקבלו יין מסוג תירוש ללא אלכוהול).

 

סדנאות מתוקות

ילדים יוצרים ומפסלים עם סוכריות מתיקה, הילדים יפסלו פרחים והכל רק עם סוכריות ודברי מתיקה, כל ילד יקבל בסיום את העבודה שלו. הסדנה מתקיימת בשיתוף עם חברת לוקה.

 

סדנת בישול לילדים: 25 ₪ תרומה, ציור תוויות :15 ₪- מקבל בקבוק יין תירוש עם התווית עליו, פיסול בסוכריות: 25 ₪ - מקבל את עבודת הפיסול שעשה.

 

ומה מצפה להורים המבקרים ב - Barkan Experience בחוה"מ?

כמגוון היינות המיוצרים ביקב כך גם מגוון הביקורים, ביקבי ברקן יכולים להתאים לכל אורח את החוויה הייחודית לו. קיימים מגוון סיורים המתאימים לרמות השונות בתחומי העניין המגוונים של כל אורח. בתיאום מראש יוכלו המבקרים לבחור את הסיור המתאים ביותר עבורם.

 

חוויה מהאדמה לבקבוק – מבחר סיורים מוצעים לבחירה:

תהליכי עשיית יין בארץ ישראל – סיור מודרך וטעימות יין

ביקור במרכז היין החוויתי Barkan Experience. החוויה מציעה הכרות עם עולם היין דרך סיור המתחיל בצפייה בסרט המוקרן במסך של 180 מעלות (מתורגם ל-4 שפות, אנגלית, צרפתית, רוסית וספרדית), ביקור באולם החביות ובאולם המילוי בסיום טעימות מיינות ברקן.

משך הביקור כולל טעימה כשעה ורבע.

 

ביקור ביקב בליווי אומני היין / סיור VIP עם יינני יקבי ברקן

הסבר מעמיק על עולם היין ותהליך הייצור. הסיור מלווה בטעימות יינות יוקרה. התאמת סוגי כוסות יין לסוגי יין, הכרות מרכיבי היין והטעמים שלו, למידה כיצד לטפל ולהגיש יין לאורחים בהדרכת היינן. האירוח מלווה בכיבוד (בבחירה מתוך תפריטי המקום) . הפעילות קיימת גם בשעות אחה"צ והערב.

משך הסיור כשלוש שעות, המחיר נקבע עפ"י רמות הביקור, הכיבוד והיין. ניתן לשלב שף להסבר על אוכל בשילוב עם יין.

 

טרואר, סוגי הענבים ודרכי עשיית היין חוויה מהאדמה הגפן והכרם

הכרות עם זני גפנים וסוגי יינות עפ"י הטרואר הייחודי של כל אחד מהם. הבנה מעמיקה של המושג טרואר, של הגורמים המרכיבים אותו כגון האקלים וסוגי הקרקע והשפעתו על מגוון סוגי היין והטעמים השונים. החוויה כוללת סיור ייחודי ומעמיק בכרמים עם אפשרות לצרף את אגרונום היקב להסברים, בליווי טעימות יין בחדר VIP וכיבוד על פי בחירתכם.

משך הביקור כשלוש שעות, המחיר ייקבע עפ"י רמות הביקור, הכיבוד והיין.

 

 

ימי הביקור:

ימים א- ה בין השעות 09:00-16:00

המרכז סגור בשבתות, חגי ישראל וימי זיכרון.

עלות למבקר לסיור הכולל שלוש טעימות יין 30 ₪ (הסיור הבסיסי ביותר)

 

לתאום ביקורים מראש: 08-9447790

 


עוד באותו נושא

הבית של במבה – מרכז מבקרים במבה

הבית של במבה – מרכז מבקרים במבה

אין ילד שלא מכיר הפזמון "אין כמו במבה" או מבוגר שלא מצטייד בבמבה לפני נסיעה ארוכה לחו"ל? האם ידעתם שנפתח גם "הבית של במבה"?

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!