ימי הולדת בימי הקיץ החמים הם סיבה למסיבה רטובה.

אילו אטרקציות מתאימות לימי הולדת בקיץ?

אין מקום מתאים ומרענן יותר לקיומן של מסיבות יום הולדת מאשר בתוך בריכת השחייה, על שפתה, על המדשאה המקיפה אותה.

אחת האטרקציות האהובות והמועדפות על ילדים היא – מתנפחים לסוגיהם. ניתן ליצור שרשרת של מתנפחים על המים, שהם מעין רפסודיה צפה. שילוב של מתנפחים שמהם אפשר לא רק לקפוץ למים אלא לשהות בתוכם, לעלות ולרדת, לקפוץ ולטפס, להימצא כל העת בתנועה.

מתנפחים מאפשרים לערוך מסיבת יום הולדת אקטיבית, שבה הילדים מפעילים את עצמם בקצב חופשי. ניתן לנצל את המתקנים וליהנות מהם במשך כל המסיבה. על  מנת להעשיר ולגוון את המסיבה (במידה שהיא נערכת בחצר בית או כאשר אין מגבלה לשהות במקום שבו היא נערכת גם בלילה - בעיקר בחופש הגדול...) אפשר להאריך אותה ואף להתקין במקום המסיבה אוהלים מתנפחים ללינת לילה.

כאשר מזמינים את המתנפחים מחברה מקצועית ואמינה, מקבלים מוצר שעומד בכל תקני האיכות והבטיחות הנדרשים. במידה שהתקציב מאפשר - ניתן לשלב בובות מתנפחות רוקדות, ליצנים המבדרים את הילדים, הקרנת וידאו שצולם במיוחד לכבוד יום ההולדת,  תפאורת מתנפחים עם תאורה ססגונית ועוד.

 

בין המתנפחים...

ניתן לערוך ימי הולדת גם על חוף הים, לאור הכוכבים, לשלב טיול נחמד על סוסים, רכיבה על טרקטורונים (לאחר הדרכה מתאימה ובליווי מדריכים מקצועיים). על מנת להמתיק לילדים את המסיבה אפשר להפתיע את הילדים החוגגים עם בר מתוקים ייחודי, הכולל כל מה שילדים אוהבים (רוצים רמז דק כעובי פיל? הכול!).

ככל שהתקציב העומד לרשותכם גדול יותר, כך ניתן לכלול בו אטרקציות מגוונות וייחודיות, כגון מופע של אמן בלונים ובהמשכו סדנת יצירה בהם, קוסם, ליצן, מספר סיפורים ועוד.

חשוב לציין, כי על מנת לשמור על מסגרת נאותה במהלך מסיבת יום ההולדת וכדי שהילדים לא יתפרעו במהלכה חשוב לעניין אותם וללכוד את תשומת לבם. לשם כך רצוי ואף מומלץ ליצור סדר מובנה למסיבה (הוא לא אמור להיות נוקשה וקשיח אלא מעין מסגרת) ולשלב בה הופעה, הפעלה וזמן חופשי לאכילה.

בחירת אטרקציות לימי הולדת לקיץ מותנית במיקום המסיבה ובשעה ביממה שבה היא נערכת. חשוב ביותר לשתף את הילד או את הילדה החוגגים יום הולדת בתכנית ולאפשר להם לבחור את התוכן שלה, את מועדה וככל שניתן את מיקומה.

יום הולדת לילדים הוא יום מיוחד, מרגש, שבו הם חשים עצמם במרכזה של המסיבה. הילדים שבאים לחגוג עמם מכבדים אותם בנוכחותם ובעלי השמחה רוצים לגמול להם על כך. ככל שמסיבת יום ההולדת מתוכננת ומושקעת יותר, כך, בהתאמה, מתעצמת חוויית המשתתפים בה.

נ.ב. אם במהלך מסיבת יום ההולדת הילדים כמעט לא הציצו ולא נגעו במסכי הסמארטפונים שלהם, אות וסימן הוא לעניין שהם גילו במסיבה ולחוויה שהם חוו בה.

 

 

שלכם,

צוות אמאבא


עוד באותו נושא

סרקל מסכת הזנה לשיער לילדים

חדש! ד"ר פישר גאה להציג את סרקל - מסכת הזנה לשיער לילדים, תכשיר ייחודי לשמירה על היגיינת השיער ולסירוק קל.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!