שילב והוצאת LunchBox בספר אוכל חדש לילדים מאת מרטין קמיליירי.

אני רוצה לבשל לחברים שלי

ספר בישול לחברים שלנו, לאימא ולאבא שאנחנו אוהבים, לציפורים שבגינה, לחתול של השכנים ולכלב שמכשכש בזנב בחלומות. כל כך הרבה רגעים של ילדות.

ארבעה פרקים, ארבע עונות. אנחנו לומדים לעשות קניות, לבשל ולאכול בהתאם למה שקורה בטבע שמסביבנו ולפי לוח השנה: חנוכייה טעימה לאכילה, צ‘יפס בריא מגזר טרי, ביצת עין עם קריצה מגבינה לבנה ומחלמוני משמשים או עוגת יום הולדת חגיגית שכולה סוכריות.
מי אמר שבאוכל לא משחקים?

מרטין קמיליירי היא סבתא ואמנית פלסטית מצרפת, שחיברה ספרים רבים לעידוד השמירה על הסביבה ועל כללי האקולוגיה ברוח של משחק ושעשוע. “ספר זה נולד הודות לנכדיי", היא כותבת. “נוכחתי שבחופשות הקיץ המשותפות שלנו הם חוששים לטעום מאכלים חדשים שאני מגישה להם. לכן, חשבתי לעצמי, אם אבשל למענם וגם למען הצעצועים הקטנים שלהם או הדובונים שהם הכי אוהבים, אולי יסכימו בכל זאת לטעום...”

ספר מקסים ויפהפה, מעורר תיאבון והשראה מאין כמותו, שמרשה גם למבוגרים שבינינו להיות שוב – ולו רק לזמן קצר – ילדים.

 

 

הספר יצא לאור לכבוד החופש הגדול ולקראת ראש השנה בהוצאת LunchBox אשר מתמחה ביצירת ספרי בישול נאים למראה שנעים להשתמש בהם.
בצוות ההוצאה לאור אנשי מקצוע מן השורה הראשונה בתחומם – כותבים, עורכים, צלמים ומעצבים – שחברו כדי לבשל את מה שהם הכי אוהבים: ספרים.
את בית ההוצאה שפועל בתל אביב מאז שנת 2009 הקים העיתונאי עופר ורדי.

תרגום מצרפתית: דורית דליות; עריכה: נעמה אברמוביץ‘; ייעוץ מתכונים: שף פטר שיקלושי; עיצוב: סטודיו קרן וגולן.

את אני רוצה לבשל לחברים שלי ניתן לרכוש בחנויות רשת שילב במחיר מיוחד במסגרת חודש האוכל והמטבח, בחנויות הספרים המובחרות ברחבי הארץ, באתר ההוצאה www.lunch-box.co.il או בטלפון: 072-2210050.


עוד באותו נושא

כך תגדלו ילדים שאוהבים לקרוא

קריאה מעשירה את הדמיון, מפתחת את השפה ומרחיבה את הידע הכללי. אבל כדי לגדל ילדים שאוהבים לקרוא צריך להשקיע.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

ספר מקסים לילדים שאוהבים לבשל וגם לארח, אפילו אם לפעמים האורחים הם הדובים והבובות שלהם.


התמונות שמלוות את הספר מוסיפות לאווירה הכייפית ונותנות עוד רעיונות בנוסף לאלו שגם ככה מוצעים בספר, המתכונים מגוונים ומתאימים למנות קטנות-קטנות כך שגם ילדים שלא אוהבים לטעום דברים חדשים ישמחו להכין אותן ובוודאי שגם לטעום ולנשנש ביחד עם החברים הקטנים.

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!