" />

רשת "ארבל באולינג", רשת הבאולינג הגדולה בישראל - המונה 6 סניפים ברחבי הארץ, מציעה – במיוחד לחופש הגדול – פעילות חינם ומבצעי קיץ לילדים, בני נוער ולכל המשפחה.

פעילות חינם ומבצעי קיץ ברשת ארבל באולינג

ביום שלישי, 16.7.13 בשעה 17:00-18:00 תתקיים - חינם - סדנת יצירה בפלסטלינה עם נועם רז, בה ילמדו הילדים להכין, שלב אחרי שלב, דמויות מרהיבות. הסדנא תתקיים בסניף נתניה – בקניון עיר ימים.

בנוסף – יתקיימו מבצעי קיץ בחודש יולי, בכל הסניפים: משחק שלישי מתנה בבאולינג (לאותו אדם) וגם - כל המשיג 100 נקודות בדיוק במשחק באולינג - מקבל משחק נוסף במתנה, לפעם הבאה (המבצע של ה-100 ימשיך גם באוגוסט).

 

סניפי "ארבל באולינג" מצטיינים בעיצוב מודרני עם מסכי תצוגה ענקיים ואנימציות מרהיבות. המקום מתאים לילדים ובני נוער (מגיל 7 ומעלה), והוא כולל כ- 16 מסלולי באולינג, עשרות משחקים אלקטרוניים, שולחנות סנוקר ומסעדה עם תפריט עשיר ומגוון לילדים ומבוגרים.

 

באולינג (או בשמו העברי – כדורת) הוא משחק חברתי המאפשר גיבוש - תוך כדי פעילות. המשחק דורש מיומנות, דיוק וריכוז ומי שמצליח להפיל את כל הפינים המסודרים בקצה המסלול, זוכה ב"סטרייק" ובהרבה כבוד... למרות שזהו משחק תחרותי הוא אינו דורש כושר או יכולת ספורטיבית, כך שכולם יכולים להצליח.

 

האווירה המיוחדת והמפגש החברתי מזמנים סיטואציה מהנה וכיפית לכולם, בכל גיל. בנוסף למשחק בבאולינג, אפשר לשחק  גם בסנוקר (ביליארד), במשחקים אלקטרוניים או לשבת בבית הקפה-מסעדה ולהתפנק עם המטעמים שהמקום מציע.

 

הבילוי מתאים לילדים ולבני נוער כאחד - כך שאפשר להיות שקטים שכולם ייהנו - וכל זאת - בלי להתרוצץ בהסעות ובהקפצות (כי כל אחד מהילדים רוצה משהו אחר...). המקום גם מתאים לפעילות משפחתית מגבשת, גם עם הסבא והסבתא או הדודים ובני הדודים – בתחרות משפחתית במשחק באולינג, במשחק סנוקר או במתחם המשחקים האלקטרוניים. זהו פתרון מעולה גם לסבא וסבתא שמחפשים מקום איכותי בו אפשר לבלות כמה שעות של כיף עם הנכדים.

 

פתוח כל ימות השבוע, כולל שישי - שבת, בין השעות: 10:00 - 01:00.

 

רשת "ארבל באולינג" מונה 6 סניפים: הרצליה, נתניה - קניון עיר ימים, ירושלים, קריית אונו, מודיעין ואשקלון.

 

לפרטים: 1-700-55-11-77, | www.arbelbowling.co.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!