במהלך חודש יולי נבקר מסביב לעולם. האווירה, המזון המיוחד, ההמצאות והתגליות של כל מדינה ייחשפו לילדים בפעילויות במעבדה, בניסויים, בסדנאות בישול, בתערוכות ועוד ועוד.

מסביב לעולם בחווידע טבע בת-ים

יום שלישי 9.7 איטליה

נלמד על גליליאו המדען והממציא האיטלקי, נכיר את המבנים המיוחדים שבאיטליה, נבקר בפלנטריום ונבשל פסטה איטלקית.

 

יום שלישי 16.7 הודו

ניכנס לאווירה של הודו באמצעות טעמים וריחות. נלמד איך הנחש מרקד לצלילי המוסיקה, נבקר בתערוכת הקסמים, נתנסה בישיבה על כיסא הפקיר  הדוקרני ונכין צ'אי – תה הודי מתובל וטעים.

 

יום שלישי 23.7 בריטניה

נלמד על המדענים האנגלים אלכסנדר גראהם בל ועל המצאתו החשובה והחוקים שגילה ניוטון. נערוך ניסויים במכניקה, נבקר בתערוכת הפיזיקה ונכין סנדוויץ' שנקרא כך על שם הדוכס הרביעי האנגלי מסנדוויץ'.

 

יום שלישי 30.7 סין

נתחבר לאווירה של סין בצבע וצליל, נלמד קיפולי נייר, נכין פוטוגרמות בהשראת אמנות סינית, נלמד על המגנט והמצפן ונבשל יחד 'מוקפץ סיני'.

 

 

מרכזי 'חווידע טבע' הנם מרכזי מדע אינטראקטיביים וחווייתיים, מיסודו של ארגון החונכות פר"ח בשותפות עם חברת טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ. ב'חווידע טבע' מעודדים ילדים ומבקרים לגעת, להפעיל ולשחק עם המוצגים ובדרך זו לחקור באופן פעיל תופעות מדעיות. השם "חווידע"- צירוף המלים חוויה וידע - משקף נאמנה את מטרתו העיקרית של המרכז: ליצור סביבת למידה בלתי פורמאלית, נעימה ומהנה כדי לקרב את הילדים אל עולם המדע. הנחת היסוד של 'חווידע טבע' היא שילדים מגלים סקרנות רבה כלפי העולם הסובב אותם וכי הם לומדים בצורה הטובה ביותר על ידי התנסות אישית פעילה. מרכזי 'חווידע טבע' מקיימים מגוון פעילויות במהלך השנה לבתי ספר, גני ילדים ואחר הצהריים לקהל הרחב.

 

 

הפעילויות מתאימות לגילאי 4 ומעלה. מחיר: 10 ₪ הורה מלווה בחינם.

כל הפעילויות מתקיימות בשעה 19:00-17:00.

 

כתובת: רח' העמדות 3-1 בת-ים, טלפון: 5089588- 03.

פרוט על מגוון הפעילויות באתר www.havayeda.org.il ובטלפון ארצי: 1599-550-990

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!