" />

לראשונה בישראל - אירוע הספורט של הקיץ: הפנינג פינג-פונג נושא פרסים "שחם אריכא STREET PONG" שיתקיים בשלוש ערים שונות.

הפנינג פינג פונג

ההשתתפות בחינם!

על סטריט-בול בוודאי שמעתם אבל על סטריט פונג? כולם מכירים את משחק הפינג פונג, טניס שולחן, משחק חווייתי, מהנה ומתאים לכל גיל ואפילו ספורט אולימפי. ועכשיו- המשחק המוכר עם טוויסט חדש ומרענן.

 

לראשונה בישראל יתקיים במהלך הקיץ הפנינג פינג פונג ענק STREET PONG נושא פרסים בשלוש ערים שונות, שכבר מסתמן כאירוע הספורט של הקיץ. אם חלמתם שילדכם יגדל להיות אלוף אולימפי או ללמוד ספורט חדש לכל המשפחה ולשפר את המיומנות ואת הכושר הגופני- זו ההזדמנות שלכם...

 

חברת שחם אריכא, המתמחה בריהוט רחוב, מבנים טרומים ומדרגות בכלל ובשולחנות פינג פונג אנטי וונדאלי בפרט, משיקה בשיתוף עם עיריית רעננה, עיריית מודיעין ועיריית אשדוד, את ההפנינג STREET PONG הראשון מסוגו בישראל, ומזמינה את הקהל הרחב להשתתף באירוע ספורטיבי יוצא דופן: להתנסות בחינם בענף הספורט האולימפי, להפגין יכולות, לגרוף פרסים ואולי להיות אלופים!

 

בכל אחת מהערים, יוקם מתחם של שולחנות פינג פונג מקצועיים שיהיה פתוח לקהל הרחב 24 שעות ביממה. התושבים מוזמנים להכיר ולחוות באופן אישי את המשחק, ללמוד כיצד לאחוז במטקה בצורה נכונה, כיצד להגיש את הכדור, ולהשיבו ליריב ולהתאמן לקראת התחרות.

במהלך השבוע (במועד שנקבע מראש) ייערך טורניר פינג פונג בניהולו של גל שמואל, מנהל בתי ספר לטניס שולחן בישראל ואור קנר, מאמן טניס שולחן ואלוף ישראל לשעבר. שלושת הזוכים במקומות הראשונים בכל עיר יזכו במדליות, בפרסים ובתואר אלופי ה-STREET PONG   של ישראל.

 

להשתתפות בטורניר יש להירשם מראש דרך אתר העירייה המארחת או בדף הפייסבוק של "שחם אריכא" - https://www.facebook.com/Shaham.Arica?fref=ts

 

הכניסה והרישום בחינם!

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!