כיצד מתמודדת משפחה שבנה/בתה אובחנו כפגועי נפש? אלו כלים ניתן להעניק לה? כיצד ניתן לתמוך ולחזק את בני המשפחה האחרים? אלו היבטים משפטיים כרוכים בזה ומה יהיה על הילדים לאחר שההורים המבוגרים כבר לא יהיו לידם כדי לתמוך בהם?

מאמינים שאפשר

"מאמינים שאפשר" – הכנס השנתי של עמותת אנוש למען משפחות של אלו המתמודדים עם פגיעה נפשית.

בכנס יינתנו להורים כלים להתמודדות עם בן משפחה פגוע נפש באמצעות הרצאות, סדנאות וקבוצות למידה. הכנס מתקיים במלון מעלה החמישה במהלך יומיים מרוכזים בהשתתפות פרופ‘ יורם יובל, ד"ר יאיר כספי, הזמר אדם, הופעה של יואל ריפל ועוד.

 

הכנס פתוח בהרשמה מראש ובעלות סמלית למשפחות מכל רחבי הארץ.

 

כיצד מתמודדת משפחה שבנה/בתה אובחנו כפגועי נפש? אלו כלים ניתן להעניק לה? כיצד ניתן לתמוך ולחזק את בני המשפחה האחרים? אלו היבטים משפטיים כרוכים בזה ומה יהיה על הילדים לאחר שההורים המבוגרים כבר לא יהיו לידם כדי לתמוך בהם?...

תשובות לשאלות אלה ועוד - בכנס " מאמינים שאפשר" שמקיימת עמותת אנוש למשפחות שלהן בן משפחה המתמודד עם פגיעה נפשית.

 

ד"ר הלה הדס, מנכ"לית עמותת אנוש: "בני משפחה שלהם בנים ובנות המתמודדים עם פגיעה נפשית, מתמודדים לא רק עם המחלה, אלא גם עם משבר אמון מול העולם ומול עצמם. אנו קוראים למשפחות מכל רחבי הארץ שיש להם בן משפחה פגוע נפש להגיע לכנס, לקבל כלים ולהתחזק בהתמודדות היומיומית שהם חווים".

 

הכנס, המאורגן מדי שנה על ידי עמותת אנוש, מיועד למשפחות המתמודדות עם בן משפחה נפגע נפש ומעניק למשפחות ידע, כלים להתמודדות, תחושת שייכות ומשפחתיות והפוגה מקשיי היום יום. בכנס הרצאות במליאה, סדנאות ואירועים חברתיים.

 

מזל לנדס, מנהלת תחום המשפחות של עמותת אנוש, האחראית גם על שבעה מרכזי הייעוץ של העמותה (מיל"ם) הפרושים ברחבי הארץ ועל שירות הייעוץ למשפחות בסניפי אנוש: "מטרות הכנס הן תמיכה במשפחות על ידי הענקת ידע, מתן כתף, הסברה וחיזוק האמונה בעצמן כמי שמסוגלות למצוא את הדרך להתמודד עם המצב המשפחתי הקיים. הכנס מעניק חוויה של שותפות, הכרה, והעצמה הדדית, שנותנת כוח למשפחות להתמודד עם בני משפחתם. הקשרים שנוצרים, השיחות האינטימיות שעולות והתחושה שהכנס מהווה מקום שאפשר ‘להוריד את המסכות‘ הינה בעלת עוצמה ייחודית ומשמעותית שיש לה השפעה מידית על המשתתפים, שנמשכת לאורך חודשים ארוכים לאחר הכנס".

 

הכנס ייערך בימים ד‘-ה‘  22-23.5.13, (כולל לינה) במלון מעלה החמישה ליד ירושלים.

לפרטים ולהרשמה לכנס " מאמינים שאפשר": מיל"ם נתניה: 09-8335042 , מיל"ם כפר-סבא: 09-7886434.

 


עוד באותו נושא

אופס... התביעה התיישנה

מתי מתיישנת תביעה? היא שאלה נפוצה מאוד בעולם המשפט אשר התשובה עליה רחבה ומורכבת מאוד. בתחום נזקי הגוף וביטוח...

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!