חברת תלבושת הוקמה על ידי שתי חברות טובות, חגית וקרין, אימהות לילדים הפוקדים את בית הספר.

חברת תלבושת הוקמה על ידי שתי חברות טובות, חגית וקרין, אימהות לילדים הפוקדים את בית הספר.

בשיחה על כוס קפה לפני כשנה וחצי העלו השתיים טרוניות לגבי ההתרוצצות והטרטור הכרוך ברכישת תלבושת אחידה לקראת שנת הלימודים שבפתח.

"התלוננו על כך שכל פעם שאנו מגיעות לחנות יש תור ארוך להדפסת הסמל, ופעמים רבות חסר במלאי בדיוק את הצבע והמידה הנכונה ויש צורך להגיע לחנות שוב או לחפש חנות נוספת על מנת להשלים את הרכישה, ובאופן כללי היינו מעדיפות שהחולצות יחזיקו מעמד יותר זמן ולא יתבלו אחרי כמה כביסות", מתארת קרין.

כבר באותו היום, בשעת לילה מאוחרת,שוחחו חגית וקרין בטלפון והחליטו לבדוק אפשרות לבצע רכישה מרוכזת של תלבושת אחידה איכותית עבור ילדיהן ועבור ילדיהן של מספר חברות טובות נוספות. אחרי שישנו על זה לילה או שניים התחילו שתי הנשים לחשוב "למה שלא נספק את השירות הזה לכל השכונה ולא רק לקומץ חברות טובות?" ואיך עושים את זה בשנות ה-2000, אם לא באמצעות האינטרנט?

משיחות שערכו עם חברות שגרות ברחבי הארץ התברר שהבעיה משותפת לעשרות מהן ואז התקבלה ההחלטה ליצור פתרון שהינו כלל ארצי, בשירות עד לבית הלקוחה ובמינימום מאמץ מצדה.

"ככל שהרעיון קרם עור וגידים, הבנו שאנו מעוניינות להיות חברה כחול-לבן ולייצר את החולצות במתפרה ישראלית", מספרת חגית."כך אנו גם תורמות למשק הישראלי ומקדמות את ענף הטקסטיל בארץ וגם תהיה לנו האפשרות לעמוד על טיב הייצור ואיכות הבדים והתפירה מקרוב. בנוסף יש לנו היכולת להחזיק מלאי מגוון של בגדי קיץ גם בחורףולשלב במוצרנו מאפיינים נוספים כדוגמת תווית מודפסת במקום הטיקט המיושן והמגרד. יותר לא שומעים אצלי בבית 'אימא תגזרי לי את התווית זה מציק לי'", מוסיפה קרין.

שנה וחצי חלפו מאותה שיחה ראשונית וכיום ניתן באתר האינטרנט או באמצעות שרות הלקוחות הטלפוני של חברת תלבושת לרכוש מגוון דגמי חולצות וקפוצ'ונים בשלל צבעים של תלבושת אחידה עבור למעלה מ-2000!! בתי ספר ברחבי הארץ. "לא עובר שבוע ופעמים רבות אפילו לא חולף יום מבלי שמתווספים בתי ספר חדשים שהבשורה הצרכנית שלנו הגיעה לאוזניהם, ואנו ערוכים כיום לתת מענה מלא ומהיר לכל תלמיד בכל בית ספר על מנת שיוכלו לבצע הזמנת תלבושת אחידה", מספרות קרין וחגית בגאווה.

בחודשים האחרונים פתחה חברת תלבושת בתכנית קופונים מדהימה בהיקפה. ועדי הורים מכל רחבי הארץ אשר מצטרפים לתכנית מקבלים לידיהם קופון מיוחד נושא שמו של בית הספר להעברה בין ההורים. באמצעות קופון זה ניתן להזמין תלבושת אחידה באתר במחירים מיוחדים. "אנו מאמינות גדולות בבשורה של תעבירו את זה הלאה ומהאופן שבו תכנית הקופונים שלנו צוברת תאוצהניכר בברור שאנו לא לבד", מספרת חגית תוך שהיא קוראת לוועדי הורים ברחבי הארץ ליצור קשר ולהצטרף. שירות טלפוני מיוחד המוקדש כולו לפעילות מול וועדי ההורים ולמתן תמיכה מלאה הוקם על מנת לתת מענה הולם לתכנית.

מה צופן העתיד? בימים אלו ממש נתפרת הקולקציה החדשה של תלבושת לקיץ 2013 -מגוון צבעים נוספים ושיפורים שביקשו הורים ברחבי הארץ- בין בפניות ישירות ובין דרך דף הפייסבוק של תלבושת - נכנסו לקולקציה. מעבר לכך,בתלבושת מעוניינים להרחיב את הפעילות גם לתחומים משלימים הקשורים לרכישות המבוצעות עבור תלמידי בית ספרוכךלהפוך את כל ההתארגנות לקראת תחילת שנת הלימודים לקלה ופשוטה ככל הניתן.

היום הרי יותר ויותר אימהות מפתחות קריירה ואנו מרגישות שכל עזרה שנוכל לתת בחיסכון בזמן ומאמץ רק יעזור להן להתפתח, מסכמות השתיים.

 

לאתר תלבושת:  http://tilboshet.co.il/

לשרות הלקוחות:  03-3746616

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?