חגיגת מחול וזמר ארצי, מסורת המתחדשת בעיר לאחר כ- 100 שנים, המסמנת שמחה, פריחה ואהבה

"רוקדים אביב ברחובות"

פסטיבל מחול וזמר ארצי חדש ודינאמי, בהשתתפות הקהל הרחב!

חול המועד פסח, 27-28/3/13 , 16:00 – 23:00 , גן המייסדים בעיר רחובות

הכניסה חופשית!

 

ברחובות נערכים לקראת כ- 150 אלף תושבים ומבקרים לפתיחת חגיגות האביב, בפסטיבל ייחודי בהפקת החברה העירונית רחובות לתרבות, ספורט ונופש - "רוקדים אביב ברחובות".

 

חגיגת מחול וזמר ארצי, מסורת המתחדשת בעיר לאחר כ- 100 שנים, המסמנת שמחה, פריחה ואהבה שמביא איתו חג האביב הנערך בשיתוף פסטיבל מחול כרמיאל, וארגון המרקידים והכוריאוגרפים לריקודי עם בארץ ובתפוצות ובהשתתפות אמנים אורחים.

 

הפסטיבל, פתוח לקהל הרחב ויכלול מופעים מרכזיים למחול וזמר, ומתחמי הרקדות לקהל הרחב במגוון סגנונות שונים: הרקדות הורים-ילדים, נוסטלגיה, ים תיכוני, מעגלים, שורות, זוגות, זומבה, סלסה, ועוד.

 

במופעים המרכזיים יופיעו להקות המחול של "הדרי רחובות" על כל קשת הגילאים, פצפונים (כיתה ג') עד "הדרים" (כיתות י'- יב'), והן יארחו את מיטב להקות המחול בארץ. 

 

בערב הפתיחה יתקיים בשעה 20:00 , המופע המרכזי "פרחים בקנה"

מופע מחווה ללהקות הצבאיות מכל הזמנים בליווי להקות מחול מרחבי הארץ יחד עם כוכבי זמר, שיצדיעו לשיריהם היפים של הלהקות, שילוו אותנו בתחנות חיינו הצעירים והבוגרים.

אמנים אורחים: שלומית אהרון, מירי אלוני, שולה חן, שרון חזיז, חיה ארד, יהודה אליאס, ולדי בלייברג, מוצי אביב,  ומומי לוי, שגם ינחה את הערב.

 

ביום השני לפסטיבל יתקיים בשעה 20:00, המופע "ארץ אהבתי"

מיטב יצירותיהם של הלהקות והכוריאוגרפים במחול הישראלי במופע מרהיב של מחול במגוון סגנונות, המבטא את שמחת האביב ואהבת הארץ ונופיה, בשיר, במחול ובזמר .

אמנים אורחים: הראל סקעת, רוחמה רז, שלי מרקולוב (בית ספר למוסיקה), להקת "חלב ודבש", וטוביה צפיר, שינחה את הערב בשלל דמויות של אישים חשובים בארץ ישראל לדורותיהם.

 

 

חול המועד פסח בתאריכים: 27/3 + 28/3  (שעות 16:00 – 23:00  )

גן המייסדים בעיר רחובות. הכניסה חופשית!

מידע נוסף באתר עיריית רחובות: http://www.rehovot.muni.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!