" />

לכבוד חג הפסח: חברת "צעצועי מוטי" משווקת מגוון צעצועים חדשים ומיוחדים - מתנות אפיקומן ומתנות חג לילדים ולנכדים

לכבוד חג הפסח: חברת "צעצועי מוטי" משווקת מגוון צעצועים חדשים ומיוחדים - מתנות אפיקומן ומתנות חג לילדים ולנכדים.

 

חברת "צעצועי מוטי", המשווקת בישראל מותגי צעצועים מהמובילים בעולם ובהם WELLY, FARO, SUPERSONICS, CUBE, PAULA ועוד, מציעה לקראת ליל הסדר וחג הפסח מגוון צעצועים חדשים ומיוחדים של המותגים המובילים, המתאימים כמתנות אפיקומן וכמתנות חג לילדים ולנכדים:

 

בובה "מוחאת כפיים", איכותית ומרהיבה של חברת TAKMAY, הנראית כמו תינוק אמיתי. הבובה המיוחדת, שיודעת לאכול, לצחוק, למחוא כפיים ואף לשיר, מגיעה במארז מפואר הכולל כלי אוכל ורעשן.

מצבי תגובה שונים של הבובה מופעלים בלחיצות: לחיצה אחת - והבובה תזיז את העיניים ואת הפה. שתי לחיצות - הבובה תזיז את הראש ואף תבכה, שלוש לחיצות - הבובה שרה ומוחאת כפיים. הבובה גם "יודעת" אם היא רוצה לאכול: כאשר מאכילים אותה בכפית שלה - היא תסובב את הראש ותבכה אם היא לא תרצה לאכול, ותאכל בשמחה תוך השמעת קולות הנאה, אם תהיה רעבה... בנוסף, הבובה מגיבה בקולות שירה ומחיאות כפיים, כאשר משתעשעים איתה עם הרעשן שלה. מחיר: 189 ₪.

 

דגם אורגן חדש לילדים של יצרנית כלי הנגינה לילדיםsupersonics  - הכולל 37 קלידים. לאורגן 10 מקצבים שונים ו - 10 אפקטים מוסיקליים של כלי נגינה וסגנונות מוסיקה מגוונים (כך שניתן לנגן עם "תזמורת שלמה"), פונקציית הקלטה ועוד. מחיר: 179 ₪.

 

סדרת בובות מדברות עברית של חברת FALCA, הכוללת 3 דגמים שיודעים לומר בעברית - "אבא", "אימא", "אני אוהבת אותך", "בואי נשחק ביחד", "אני רוצה לישון", "חבקי אותי", ו"תני לי נשיקה". הבובות המתוקות רכות למגע ומדברות בלחיצה קלה על הבטן. הבובות לבושות בצבעים ורוד ולבן  - האהובים על הילדות ויש להן שיער ארוך שניתן לסירוק. שתיים מהבובות בגובה של 48 ס"מ ובובה אחת - בגובה 38 ס"מ.

הבובות מוצעות במחירי מבצע במיוחד לפסח: 149 ₪ במקום 219 ₪, עד ה- 31.3.

 

סדרת אוטובוסים שלWELLY  - מותג המכוניות המוכר למשחק ואספנות: האוטובוסים איכותיים, עשויים מתכת ובנויים כמו אוטובוס אמיתי, בקנה מידה 1:64. האוטובוסים מוצעים בשלושה צבעים - כחול, אדום וצהוב, והם נוסעים "לבד" ע"י משיכה קלה לאחור (pull-back). מחיר: 39 ₪.

 

ניתן להשיג את הצעצועים ברשתות כפר השעשועים, הפיראט האדום, עידן 2000 ובחנויות הצעצועים המובחרות.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?