" />

מרכזי המדע החווייתיים "חווידע טבע" מזמינים ילדים והורים לפעילות פורים מצחיקה, חגיגית וגם מדעית – חוויה של מוזיאון מדע

ליצנידע – פורים במרכזי חווידע טבע

הפנינג של פעילויות פורים ופעילויות מדעיות – יום ראשון 24.2.2013

 

מרכזי המדע החווייתיים "חווידע טבע" מזמינים ילדים והורים לפעילות פורים מצחיקה, חגיגית וגם מדעית – חוויה של מוזיאון מדע.

ליצנים יהיו הנושא המרכזי של פעילות פורים: סדנאות אפייה וקישוט, סדנאות אמנות ויצירה מיוחדות להכנת מסכות, כובעים ורעשני ליצנים, ניסויים בשיווי משקל וקסמי מדע כמו שליצנים יודעים לעשות. בנוסף יתקיימו לאורך ההפנינג שעות סיפור מדעיות בהן קוראים סיפור מיוחד לחג ולאחריו נכנסים למעבדות המקצועיות לניסויים משעשעים ברוח פורים.

 

במהלך שבוע פורים יתקיימו בכל מרכז "חווידע טבע" עוד פעילויות מיוחדות לפורים כגון:

סדנאות אומנות מיוחדות לפורים "רעשנים שירים וריקודים" בהן נכין רעשנים מחומרים ממוחזרים, סדנאות "מדעשף" מיוחדות לפורים, שעות סיפור מדעיות מיוחדות לפורים שאחריהן פעילות מדע ויצירה, סדנאות מדעיות מיוחדות לפורים עם קסמי מדע, מעבדת ניסויים מיוחדת לפורים, סיפורידע מיוחדים לפורים, סדנאות יצירה, ועוד.

 

מרכזי 'חווידע טבע' הנם מרכזי מדע אינטראקטיביים וחווייתיים, מיסודו של ארגון החונכות פר"ח בשותפות עם חברת טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ. ב'חווידע טבע' מעודדים ילדים ומבקרים לגעת, להפעיל ולשחק עם המוצגים ובדרך זו לחקור באופן פעיל תופעות מדעיות.

השם "חווידע"- צירוף המלים חוויה וידע - משקף נאמנה את מטרתו העיקרית של המרכז: ליצור סביבת למידה בלתי פורמאלית, נעימה ומהנה כדי לקרב את הילדים אל עולם המדע. הנחת היסוד של 'חווידע טבע' היא שילדים מגלים סקרנות רבה כלפי העולם הסובב אותם וכי הם לומדים בצורה הטובה ביותר על ידי התנסות אישית פעילה. מרכזי 'חווידע טבע' מקיימים מגוון פעילויות במהלך השנה לבתי ספר, גני ילדים ואחר הצהריים לקהל הרחב.

 

 

מחיר: 10-25 ₪ לילד, הורים בחינם.

כרמיאל, בת-ים, קרית-גת, באר-שבע, ירוחם

פירוט על מגוון הפעילויות באתר www.havayeda.org.il ובטלפון ארצי: 1599-550-990

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!