כוכבת הילדים האהובה גיגי גיגונת

כוכבת הילדים האהובה גיגי גיגונת

 

גיגי גיגונת, גלית קולפניצקי-דגן (33), היא כוכבת ילדים אהובה במיוחד, נשואה ואם לשתי בנות מתוקות, עורכת דין לשעבר אשר עשתה הסבה מקצועית והלכה בעקבות ליבה אל עולם הבמה והטלוויזיה, שקשור כולו בילדים.

בשנים האחרונות ומאז יציאתו לאור של הדי וי די הראשון, אין ילד והורה שלא מכיר ואוהב את גיגי.

היא הספיקה לככב בהפקות טלויזיוניות שונות (חידוש שירי להקות צבאיות לילדים והפקה לחג הפסח) ולאחרונה גם בדי וי די החדש- גיגי גיגונת 2.                                

תכניה כולם משודרים כל העת בערוצי הטלוויזיה השונים: ערוץ הופ!, הופ ילדות ישראלית, HOT VOD YOUNG (עם למעלה ממליון צפיות!), YES VOD, במטוסי אל-על ואפילו בערוץ הישראלי המשדר לקהילות היהודיות בארה"ב ובאירופה. כולם רוצים לשדר את תכניה האיכותיים והחינוכיים של גיגי גיגונת.

מאז יציאתו לאור של הדי וי די הראשון גיגי גיגונת, זוכה כוכבת הילדים להצלחה מסחררת, מככבת על במות ברחבי הארץ עם מופע מוצלח ומבוקש וכובשת את ליבם של ההורים והילדים.

 

די וי די חדש  "גיגיגיגונת 2"

בדי וי די החדש: גיגיגיגונת 2, שמלווה אותו גם אלבום שירים, יוצאת גיגי לטיול מחנאות עם חבריה, ומעבירה לילדים בדרכה המיוחדת מסרים חינוכיים שונים, בנושאים הכי חשובים לחינוך ותרבות ובהם; סבלנות, אופטימיות, לדעת להפסיד בכבוד, שמות חיבה, רגשות, כלי נגינה ועוד.. והכל בדרך חווייתית ומהנה כמו שרק גיגי יודעת.

התסריט, המילים והלחנים בדי וי די הראשון והשני נכתבו כולם ע"י גלית קולפניצקי-דגן - גיגי גיגונת, שכתבה גם את ספר הילדים 'לישון עם דובון' ולאור הביקוש אף יוצר משחק פאזל צבעוני בדמותה.לצד גיגי גיגונת משתתפות בדי וי די: עדי ביטי, כוכבת התכנית "בית הספר למוסיקה" ומאי סספורטס, מנחה בערוץ הילדים.

לגיגיגיגונת בפייסבוק: http://www.facebook.com/gygy.gygwnt?fref=ts

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?