תערוכת חנוכיות, הדלקת נרות חגיגית, הפתעות ומשחקיית לגו

חנוכה באלרוב שדרות ממילא

תערוכת חנוכיות, הדלקת נרות חגיגית, הפתעות ומשחקיית לגו

8-15 בדצמבר 2012

 

הכניסה וההשתתפות באירועים חינם!

 

אלרוב שדרות ממילא מזמינים את הציבור ליהנות מתערוכת חנוכיות מרהיבה ומשחקיית לגו שתהיה פתוחה במהלך החג בין השעות 11:00-18:00 בקומה השנייה בקניון הסגור שבמרכז השדרה.

מידי ערב בשעה 17:00 ובמוצ"ש בשעה 19:00 טקס הדלקת נרות חנוכה בקניון הסגור.

 

בכניסה הראשית לשדרה (מרחוב שלמה המלך) תתקיים מידי ערב בשעה 18:30, ובמוצ"ש בשעה 19:45, הדלקת נרות חגיגית בחנוכיה ייחודית שעוצבה על ידי  האמן הירש פיקר- בהשפעת חנוכיית הרבי מילובביץ ולאחר מכן יתקיים מופע.

 

להלן פירוט האירועים

הדלקת נרות החגיגית

מוצ"ש - 8 בדצמבר- נר ראשון של חנוכה. את החנוכייה ידליק הראשון לציון הרה"ג הרב שלמה עמאר שליט"א. לאחר הטקס מופע חזנות עם מר נפתלי הרשטיק, להקת "נשמה".

יום ראשון - 9 בדצמבר- נר שני של חנוכה. את החנוכייה ידליק היזם היהודי-אנגלי, מר קונרד מוריס, ובסיום הטקס תתקיים הופעה של הזמר אהרון רזאל ולהקתו.

יום שני- 10 בדצמבר- נר שלישי של חנוכה. הערב מוקדש למשפחות קרבנות הטרור ופעולות האיבה.

את החנוכייה ידליק מר רמי לוי מנכ"ל רמי לוי שיווק השיקמה. בסיום הטקס תתקיים הופעה של מקהלת "משפחה אחת" – מקהלה המורכבת מאבות שכולים.

יום שלישי- 11 בדצמבר- נר רביעי של חנוכה. את החנוכייה ידליקו הרב יוסף לישנר, רב המלונות מצודת דוד וממילא, ומר שמוליק בן משה, מנכ"ל אלרוב ישראל. בסיום הטקס הופעה של להקת "עידן חדש".

יום רביעי- 12 בדצמבר- נר חמישי של חנוכה. ערב המוקדש לילדי ישראל. את החנוכייה ידליק האלוף במיל' דורון אלמוג, יו"ר "עלי נגב – נחלת ערן". בסיום הטקס תתקיים הופעה של להקת "מיאמי מזרח" – פרחי מיאמי בישראל, עם המנצח המוסיקלי מנחם קליין.

יום חמישי- 13 בדצמבר- נר שישי של חנוכה. את החנוכייה ידליק הרב יעקב הלפרין, יו"ר סיעת יהדות התורה במועצת העיר. בסיום הטקס תתקיים הופעה מאת מקהלת הילדים "שלווה".

מוצ"ש- 15 בדצמבר- נר שמיני. את החנוכייה ידליקו: האחים לרר, מחדשי החנוכייה המיוחדת.

 

תערוכת חנוכיות באלרוב שדרות ממילא

אלרוב שדרות ממילא מזמינה את הקהל הרחב לבוא וליהנות מתערוכת חנוכיות של מיטב הפסלים והאמנים מכל הארץ אשר תוצג בקניון הסגור בכל הקומות. איתן יצקן, אליהו כהן, הרצל הדר, זאביק גוטליב, חנוך בן דוב, יהודית פסקל, יוסי גור אריה, יעל ארליכמן, משה דיין, עינת גבע, עמית הר לב, קובי כנען וראובן גפני. אוצרת התערוכה: הגב' ציפי ויטל.

התערוכה תיפתח לקהל ב-5 בדצמבר, ותיסגר ב-18 בדצמבר.

 

משחקיית לגו

במהלך חג החנוכה תתקיים משחקיית לגו במתחם הקניון הסגור בקומה השנייה, הכולל מגוון רחב של לבני "לגו" בכל הגדלים והצבעים, המזמינים את הילדים ואת ההורים לחוויה ייחודית של בנייה בלבני "לגו". היצירה נעשית בצורה חופשית.

 

הפעילות במשחקייה הינה בחינם.

 

אלרוב שדרות ממילא מאחלים חג אורים שמח לכל בית ישראל!

 

נא להתעדכן בתא קולי 02-6360028 ובמוקד של השדרה, 02-6360000.

הכניסה וההשתתפות - חינם!!

חנייה חינם בשעה הראשונה בחניון אלרוב שדרות ממילא.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!