לקראת תחלואי החורף שבפתח, מציעה פלוריש "ערכת משפחתית": תרסיס גרון לבוגרים, לכסניות מציצה לבני הנוער וסירופ לקטנטנים.

כמדי שנה, בעונת המעבר, אנו חשופים ופגיעים יותר להשפעות המחלות הוויראליות המתבטאות בעיקר בקנה הנשימה והגרון.

 

הסיבות רבות, ביניהן שינויי מזג האוויר הקיצוניים, המעבר מחום לקור, שינוי בשעון הביולוגי ועוד, המחלישים את מערכת ההגנה של הגוף, שהות בחללים סגורים ובחברה, המגבירים את פוטנציאל ההדבקה בקרב בני כל הגילאים, כאשר כאב הגרון, אדמומיות, צרידות, קושי בבליעה, צינון שיעול וליחה, הופכות לנפוצות ולעיתים כל המשפחה יחד סובלת מהמחלה.

 

לפי נתוני משרד הבריאות, כ-80% ממחוללי מחלות החורף השכיחות הינן וויראליות, כך שהטיפול וההקלה במצבים אילה מבוסס בעיקר על רכיבים טבעיים שתפקידם לחזק את מערכת ההגנה של הגוף ועד הקלה מקומית בכאב ואלחוש תחושת הצריבה והדלקת.

 

חברת פלריש המתמחה בייצור תוספים מהטבע, מציעה לתחילת החורף ערכה משפחתית משולבת:

"אקטיפלוס ספרי" לגרון כואב למבוגרים וילדים עד גיל 12 + "אקטיפלוס ג‘וניור" לכסניות מציצה לבני ה- 5 ו"הרבליס B קידס" – סירופ לילדים מגיל שנה ומעלה.

 

אקטיפלוס ספריי של פלוריש, בפורמולה ייחודית בתרסיס - לריסוס ממוקד ללוע ולגרון, בעומק חלל הפה. הספרי יוצר מעטפת הגנה אשר מרגיעה, מלחכת ומרככת את הגרון, יחד עם פעילות מחטאת ומאלחשת כאב. התרסיס על בסיס תמצית פרופוליס תקנית וארבעה צמחים רפואיים: מרווה רפואית, קורנית, ציפורן ופרחי קמומיל.

 

לבני השש והנוער, מוצע "אקטיפלוס ג‘וניור" לכסניות מציצה בטעם פירותי, היוצרות מעטפת הגנה המרגיעה והמאלחשת בעת כאב גרון, מלחכת ומרככת בעת קושי בבליעה. הלכסניות ללא תוספת סוכר בטעם פירותי ומכילות תמצית תקנית של פרופוליס, ויטמין C ואבץ.

 

לבני השנה ומעלה מציעה פלוריש את הרבליס B קידס – סירופ על טהרת תמציות טבעיות של פירותאין פירות וצמחי מרפא עדינים, הבטוחים לשימוש בפעוטות וילדים מגיל שנה ומעלה. הסירופ מבוסס על צמח הסמבוק, מרווה, טימין, אניס פרג תרבותי וסוכר קנה חום טבעי. הרבליס B קידס תורם לריכוך והקלה בשיעול, ללא תופעות לוואי, מכייח ומסייע בחיזוק מערכת ההגנה הטבעית.

 

 

כל מוצרי פלוריש, כשרים למהדרין בהשגחת הבד"צ העדה החרדית ירושלים ומיוצרים במפעל התרופות של החברה בתקן בין לאומי.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?