" />

חופפים את הכינים בטבעיות מהשיער עם: סדרת כינקייר מבית "מורז צמחי מרפא".

חופפים את הכינים בטבעיות מהשיער עם: סדרת כינקייר מבית "מורז צמחי מרפא".

 

שמפו כינקייר מכיל 100% חומרים פעילים טבעיים הפועלים לשינוי תנאי המחייה של הכינה הגורמים לייבושה ומונעים ממנה לפתח עמידות חוזרת.

 

שמפו כינקייר- היחיד בארץ המשמש גם לטיפול וגם למניעת הדבקות חוזרת על ידי חפיפה יומיומית.

 

יעילות מוכחת: לשמפו כינקייר אישור התקן האירופאי והישראלי כתכשיר טבעי קוטל כינים.

 

עם החזרה לגן ולמוסדות החינוך גם הכינים חוזרות ואחוזי ההידבקויות בכינים עולה. חברת מורז צמחי מרפא מציעה סדרת מוצרים טבעיים להשמדת הכינים ומניעת הידבקויות- סדרת כינקייר- סדרת מוצרים מרכיבים טבעיים, ללא חומרי הדברה- המכילה שמפו טיפולי משמיד כינים וביצי כינים המשמש גם למניעת הידבקויות חוזרות, ספריי לשיער לטיפול ממוקד בהשמדת כינים וביצי כינים, מרכך רוזמרין לסירוק קל ומסרק צפוף כינקומב.

 

כינקייר- הינו השמפו הטבעי היחיד המאושר ע"י משרד הבריאות כתכשיר רפואי טבעי הקוטל כינים -MEDICAL DEVICE  שמפו כינקייר מבוסס על רכיבים טבעיים בלבד, ללא חומרי הדברה וחומרים מזיקים לעור הקרקפת ובטוח לשימוש בכל גיל. ההכרה בשמפו כינקייר כתכשיר רפואי התאפשרה מעצם העובדה ששמפו כינקייר מייבש את הכינה ולמעשה מבצע פעולה מכנית לקטילת הכינים. בשונה מתכשירים כימיים המכילים חומרי הדברה שהורגים את הכינים בפעולה כימית על המערכת העצבית,  שמפו כינקייר משנה את תנאי הסביבה על הקרקפת, מבחינת תנאי המחייה ו"בית גידול" של הכינים. התוצאה היא שהכינים לא שורדות בתנאים אלו, הן מתייבשות ולכן גם לא מסוגלות לפתח עמידות. יעילותו של שמפו כינקייר בקטילת כינים, ומסייע להפרדת ביצי כינים הוכחה בניסויי מעבדה באוניברסיטת קיימברידג' ובניסויים קליניים בארץ.

 

אחת הבעיות הנפוצות היא הדבקה חוזרת לאחר סיום טיפול. שמפו כינקייר מיועד גם לשם מניעה, לכן, הרגלים נכונים של חפיפה קבועה ויומיומית בשמפו כינקייר,  מסייעת במניעת הדבקות חוזרת ושמירה על ראש נקי.

 

מוצרי סדרת כינקייר על בסיס רכיבים טבעיים:

שמפו כינקייר, שמפו לטיפול בהשמדת כינים וביצי כינים ומניעת הידבקויות, מבוסס על 100% רכיבים פעילים טבעיים: תמצית צמח הפוליגונום (ארכובית הציפורים) הידוע בסגולותיו המיוחדות, בשילוב תערובת של צמחי מרפא ומאכל: גזר, פטרוזיליה, תפוח- אדמה ושום. הודות לחומרים הפעילים הטבעיים, כינקייר בטוח לשימוש בכל גיל, כולל אוכלוסיות רגישות כתינוקות, נשים הרות ומניקות, וילדים אסתמטיים. כינקייר בעל ניחוח עדין ונעים. לצורך מניעת הדבקה חוזרת מומלץ לחפוף יומיום בשמפו כינקייר (אינו משנה הרגלי צריכה!), מבלי לפגוע בעור הקרקפת ובשיער וללא חשש מתופעות לוואי.

ספריי כינקייר, לילדים החל מגיל 3, מומלץ להשתמש בספריי כינקייר, תכשיר טבעי "פורטה" לטיפול מהיר ויעיל בכינים המבוסס גם הוא על תמצית צמח הפוליגונום הידוע בסגולותיו המיוחדות, בשילוב תערובת של צמחי מרפא ומאכל: גזר, פטרוזיליה, תפוח- אדמה ושום. תכשיר הפורטה מכיל ריכוז גבוה של החומרים הטבעיים הפעילים ומטפל בכינים תוך 3 ימים. הספריי ניחן בניחוח לימון עדין ומרענן, אינו משאיר תחושה שמנונית על השיער. לשימוש קל ונוח גם על שיער יבש.

 

מרכך שיער רוזמרין, המבוסס על 95% תמצית צמח הרוזמרין, המשלים את פעולת החפיפה, מקל על סירוק השיער במסרק צפוף, ומעניק ניחוח מרענן.

להשלמת הטיפול היסודי של השיער והוצאת הכינים, מומלץ להשתמש במסרק KINCOMB  לסילוק כינים וביצי כינים בזכות צפיפות השיניים וזכוכית המגדלת.

 

 

את מוצרי 'מורז צמחי מרפא' ניתן להשיג ברשתות הפארם, בתי מרקחת ובתי טבע ברחבי הארץ כגון: סופר פארם, ניו פארם, עדן טבע מרקט, טבע קסטל ועוד.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?