במהלך חול המועד סוכות תתקיים תערוכת קופסאות הפח המעוצבות בשדרות בן גוריון בתל אביב, זו השנה הרביעית ברציפות

לצאת מהקופסא 2012

חוגגים שנה רביעית ברציפות והפעם: בן גוריון "יוצא מהבית".

במהלך חול המועד סוכות תתקיים תערוכת קופסאות הפח המעוצבות בשדרות בן גוריון בתל אביב, זו השנה הרביעית ברציפות.

הכניסה לאירוע חופשית!

 

 

עיריית ת"א-יפו, האגף לתרבות ואומנויות מחלקת 'דיזנגוף יוצר', עמותת "לצאת מהקופסא" וחברת 'טמבור' יערכו זו השנה הרביעית את "לצאת מהקופסא" - תערוכת קופסאות פח מרהיבות שעוצבו במהדורה מוגבלת ע"י מעצבים צעירים, בוגרי בתי הספר לעיצוב.

 

נושא האיורים השנה הוא "בית".

 

כל הרווחים ממכירתם הקופסאות  באירוע זה יתרמו לתוכנית אשר מפעילה העמותה, שתכליתה לסייע לנוער בסיכון לרכוש מקצוע ולהשתלב בתעשייה.

 

יום שישי, ה-5.10.2012 בין השעות 10:00-16:00, שדרות בן גוריון בתל אביב (בקטע שבין רחוב דיזנגוף לבן יהודה).

 

"לצאת מהקופסא" הוא פרויקט עיצוב חברתי, שמטרתו לתת במה וחשיפה לאמנים ומעצבים צעירים. במסגרת הפרויקט נערכת תחרות לעיצוב קופסאות פח בנושא שנתי מתחלף. התחרות מזמינה מעצבים צעירים, תלמידים ובוגרים מהאקדמיות המובילות בארץ לאמנות ועיצוב, לעצב את קופסאות הפח. העיצובים הזוכים, הנבחרים עלי ידי ועדת שופטים מכובדת, עוברים לייצור במהדורה מוגבלת, מוצגים בתערוכה ונמכרים לקהל הרחב ברשתות השיווק השונות. ההכנסות נתרמות לפרויקטים חינוכיים וחברתיים.

 

השנה הפנינג "לצאת מהקופסא 4" עוסק בנושא "בית".

המעצבים הצעירים הוזמנו לעצב את  קופסאות הפח בנושא זה. כבכל שנה, גם השנה, הקופסאות ייוצרו במהדורה מוגבלת ובלעדית המונה כ- 20,000 יחידות. כל ההכנסות ממכירת הקופסאות יתרמו לתוכנית "מעצבים לעתיד" - המסייעת לבני נוער בסיכון לרכוש מקצוע לחיים בתחום העיצוב.

 

ידידה בר צבי, המפיקה הראשית והמנהלת האומנותית מסרה: "זו השנה הרביעית שבה עיריית תל אביב יפו מסייעת לעמותת "לצאת מהקופסא". אנחנו שמחים לתמוך ולהיות חלק מהפקת אירוע גדול בתל אביב שיש בו שילוב מרתק של אמנים ומעצבים צעירים ותרומה משמעותית לקהילה".

לירון הרשקוביץ, מנכ"ל עמותת "לצאת מהקופסא": "אנו שמחים על שיתוף הפעולה של עיריית תל אביב ומודים לה על כך שהיא ממשיכה לסייע לנו במטרה החשובה. מבטיחים כי גם השנה כמו בכל שנה לצד מכירת הקופסאות תהיה גם מוזיקה ואווירה טובה".

 

מה באירוע?

מנחה האירוע: ג'ייסון דנינו הולט.

הופעות של האמנים: נועם רותם, שי גבסו, עידן חביב גלעד שגב ולהקת אלקטרה.

עמדות סדנאות יצירה לילדים, וכן מופע מרהיב לילדים.

תצוגה ומכירה של קופסאות הפח (30 שקלים לקופסא).

 

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!