החופש הגדול עוד רגע מסתיים וזה הזמן להתכונן לקראת החזרה לספסל הלימודים, לרענן את לימודי האנגלית ולעשות זאת בכיף!

gamelish

gamelish מביאה לכם משחקי קלפים איכותיים ללימוד ותרגול אנגלית.

אנחנו מציעים כ- 20 משחקי רביעיות שונים: מקריאה בסיסית (ABC), חוקי קריאה באנגלית, אוצר מילים ודקדוק. המשחקים פותחו במטרה להעשיר את אוצר המילים, לשפר את הדיבור והקריאה באנגלית וכן להקנות הרגלי הקשבה, חשיבה אסטרטגית, זיכרון ואינטראקציה חברתית.

 

את סדרת המשחקים יצרה ופיתחה טלילה קייזר, מורה לאנגלית שהחלה לעבוד עם קלפים ככלי לימודי בבתי ספר וביססה את gamelish על ניסיון רב שנים של עבודה עם תלמידים בעלי יכולות מגוונות: בעלי לקויות למידה, בעיות קשב, כמו גם תלמידים מוכשרים ומהירים. "רכישת שפה חדשה מלווה לעיתים בקושי, במיוחד כאשר יש הבדל גדול בין שפת האם לשפה החדשה", מסבירה קייזר, "השימוש במשחקים ללימוד אנגלית נותן אפשרות להטמיע טוב יותר את החומר הנלמד בבית הספר מתוך תחושה שהשחקנים לא מתאמצים ללמוד אלא נהנים."

 

 

המשחקים מיועדים לגילאי 7 ומעלה ומתמקדים בנושאים וחומרים לימודיים מגוונים:

קוראים באותיות (ABC) – משחק רביעיות חדש להכרת האותיות והצלילים. מיועד למתחילים בכל גיל.

 

קוראים נכון (1 – 5 ) – משחקי רביעיות לחזרה ותרגול של כללי הקריאה באנגלית, מיועד לילדים השולטים באותיות הABC (כיתות ב‘-ד‘). במשחקים אלה כל רביעייה מורכבת משם הסדרה –צלילים כמו a,sh, ph ומלווה בציור שמופיע כמילה הראשונה בסדרה, לדוגמא בסדרת SH יופיע ציור של ספינה (SHIP).

 

סופרים בצבעים- שלושה משחקי רביעיות ללימוד המספרים והצבעים (1-12, 11-19, 20-1000) בו כל רביעייה מורכבת מארבעה קלפים של מספר בארבעה צבעים שונים, מתאים גם לילדים שאינם קוראים אנגלית.

 

מדברים על... – משחקי רביעיות להיכרות ותרגול של אוצר מילים בנושאים שונים: בגדים, אוכל, ימי השבוע ומזג האויר, חיות, וכד‘ -  מיועד לילדים הקוראים אנגלית (כיתות ד‘-ז‘).

לדוגמה:

מדברים על בגדים – משחק רביעיות להיכרות ותרגול של פריטי הלבוש, מיועד לילדים הקוראים אנגלית (כיתות ד‘-ז‘). כל רביעייה מורכבת מפריט לבוש המופיע בצורות שונות ובכל קלף נוספת גם מילת תואר כגון – big,red,.

מדברים על חיות- משחק רביעיות שבו הילדים עורכים היכרות ותרגול של שמות חיות שונות. מיועד לקוראי אנגלית מיומנים (כיתות ה‘-ט‘). כל רביעייה היא קטגוריה (זוחלים,ציפורים,חיות מחמד וכו‘) ובכל קטגוריה ארבע חיות. לכל חיה נוספת גם מילת תואר כגון: colorful,dangerous

 

משחקי דקדוק – לפי נושאים דקדוקיים שונים – שנלמדים בבית הספר, מורכבים משאלות ותשובות ויוצרים זוגות. מאפשרים הבנה מעמיקה יותר של עקרונות השפה ובניית משפטים.

 

ארבעה משחקים מגיעים בקופסת פח איכותית שמתאימה גם כמתנה.

 

משחקי gamelish, מחיר  35 / 50 / 85 ₪ , להשיג באתר http://www.gamelishcards.com/ ובחנויות המובחרות. (רשימת החנויות מופיעה באתר).

 

 

למה רביעיות?

כי זה המשחק האולטימטיבי:

מעודד דיבור

מעודד הקשבה

מעודד קריאה

מעודד ומשפר זיכרון

מעודד פיתוח חשיבה אסטרטגית

תחרותי במידה הנכונה

 

על העיצוב

ב-gamelish  שמנו דגש חזק על העיצוב, כי אנחנו מאמינים שעיצוב נכון ומתאים מעצים את חוויית הלימוד ומעורר עניין ורצון ללמוד.

 

למה gamelish?

כי יהיה נחמד לשבת עם הילדים ולשחק כמו פעם.

כי הם ילמדו אנגלית ואנחנו נרוויח רגעי איכות

כי הם ישפרו את המיומנויות החברתיות והקוגניטיביות שלהם

כי הם יהיו איתכם במקום עם המחשב

הם יצליחו יותר באנגלית


עוד באותו נושא

יום הולדת לפעוטות

מתלבטים כיצד לחגוג יום הולדת לפעוטות? רוצים לשמח ולרגש את הילדים? להלן כמה הצעות שיסייעו לכם

התגובות שלכם ...

חוות דעת

אנחנו חיים בעידן שבו חייבים לדעת אנגלית.

 

לצערי רק היום נודע לי שבחלק מבתי הספר ביטלו את לימודי האנגלית בכיתות א‘ לטובת נושאים אחרים וכדי להקל על הילדים...

 

בדיוק מסיבה זו אני ממליצה על gamelish -

משחק נחמד וחינוכי שמעביר את הזמן בכיף וגם עוזר בלימוד אנגלית, כבר בגיל גן חובה או כיתה א‘.

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!