" />

פסטיבל "קסם של אגדה" לזכרו של ירון ירושלמי, בהפקת מרכז סוזן דלל והמחלקה למופעים של עריית תל- אביב יפו

קסם של אגדה

פסטיבל "קסם של אגדה" לזכרו של ירון ירושלמי ה-22

 

"טרופותי" עפ"י ספרה של ג'וליה דונלדסון, "ארץ להד"ם" הצגה המבוססת על שירים מאת נעמי שמר ו-"מקהלה עליזה" עפ"י שירים וסיפורים של לאה נאור.

 

מופעי חוצות ללא תשלום!

 

פסטיבל "קסם של אגדה" לזכרו של ירון ירושלמי, בהפקת מרכז סוזן דלל והמחלקה למופעים של עריית תל- אביב יפו , יציין השנה 22 שנה להיווסדו.

הפסטיבל יתקיים, בין התאריכים 13- 15 באוגוסט 2012 , במרכז סוזן דלל.

 

הפסטיבל יעלה השנה הפקות מחול תיאטרון, תיאטרון, תיאטרון בובות,הפקת תיאטרון חפצים, מופע מוסיקה יהודית, והפקות תיאטרון סיפור לקטנטנים.

 

את החגיגה ישלימו מגוון מופעי חוצות, חגיגה ססגונית של סדנאות יצירה, פינות הפעלה ודמויות שטח, אשר יתקיימו ברחבות מרכז סוזן דלל, מדי יום בין השעות 16:30  ל 20:30 .

 

מדי יום בשעה 19:30 יועלו ללא תשלום, מופעי חוצות לילדים ולכל המשפחה, הפתוחים לקהל, על הבמה המרכזית שברחבת מרכז סוזן דלל:

 

ביום שני 13.8.12, יציג תיאטרון יפה גבאי את ההצגה "טרופותי", מחזה מוזיקלי מעובד עפ"י ספרה של ג'וליה דונלדסון. סיפור על עכבר המטייל ביער, שמח וטוב לב, בדרך הוא פוגש בשועל רעב, ינשוף ונחש שמנסים להפוך אותו לארוחה. בבימויה של יפה גבאי ובעיבודו המוסיקלי של בן זיידמן. בהשתתפות: יפה גבאי, אלעד שרעבי, עדי וייס, יוני לויתן, אלון רונן ומיכה הירש. 

 

ביום שלישי 14.8.12, יעלה תיאטרון גושן את "ארץ להד"ם", ההצגה מביאה את שירי הילדים הידועים של נעמי שמר. השירים שזורים בעלילה מקורית המביאה את סיפורו של תום, ילד מלא דמיון שדרך יחסיו עם חבריו ועם העולם הסובב אותו עובר הרפתקאות שמביאות אותו להבחנה בין מציאות לדמיון. בהצגה ישולבו שירים כדוגמת: "שיר הכזבים", "החופש הגדול", "שלום כתה א' ", "חפש אותי", "אלף בית", "נגיד ש… ", "בבית חלומותיי" ,  "ארבעת האחים" ועוד. בבימויה של צביה הוברמן ובעיבודו המוסיקלי של יוסי סידי בהשתתפות: סיגל סמברג- ברייזבלט, נועה להב, הראל קלמרו, רענן פררה, מיכל רובין והגר ריש.

 

ביום רביעי 15.8.12, תועלה ההצגה "מקהלה עליזה" המבוססת על שירים וסיפורים של לאה נאור. שלושה ילדים מגיעים לחצר גרוטאות שם הם פוגשים ב"חנן ענן" (דמות ידועה ומוכרת לילדים מסיפוריה של לאה נאור). במהלך המפגש הם לומדים עד כמה חשובה החברות ושיתוף הפעולה ביניהם. מהשירים שישולבו בהצגה: "מקהלה עליזה", "אדון חרדון", "רכבת ההפתעות", "פרפרים מכל מיני צבעים", "איזה חג לי" ועוד. כתיבה ובימוי: רענן פררה, משה בן שושן, מוזיקה: נורית הירש, נחום היימן, קובי אשרת, משה וילנסקי, עוזי חיטמן.

 

 

"קסם של אגדה" לזכרו של ירון ירושלמי יתקיים בימים 13-15 באוגוסט 2012, מרכז סוזן דלל.

הכניסה חופשית!

טלפון להזמנת כרטיסים: 03-5105656

http://www.suzannedellal.org.il/ או http://www.ticketnet.co.il/

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!