הנה לכם עוד רעיון לפעילות עם הילדים בימי החופש החמים: חתולים מצוירים – תחרות ציורים ואנימציות לכבוד יום החתול הבינלאומי.

" />

הנה לכם עוד רעיון לפעילות עם הילדים בימי החופש החמים: חתולים מצוירים – תחרות ציורים ואנימציות לכבוד יום החתול הבינלאומי.

חג-חתול שמח!

הנה לכם עוד רעיון לפעילות עם הילדים בימי החופש החמים:

חתולים מצוירים – תחרות ציורים ואנימציות לכבוד יום החתול הבינלאומי.

 

המכללה הישראלית לאנימציה ופסטיבל אנימיקס מכריזים על תחרות נושאת פרסים לכבוד "חג-חתול" – חג החתולים הבינלאומי הנחגג ב-08/08.

 

מסתבר שגם לחתולים יש חג שמוקדש להם.

במיוחד לכבוד "חג-חתול", המכללה הישראלית לאנימציה ופסטיבל אנימיקס בשיתוף עם האגודה לצער בעלי חיים בישראל, מכריזים על תחרות ציורים ואנימציות בנושא חתולים ומזמינים את הילדים יחד עם הוריהם, להתוודע לתערוכה המקסימה שתציג עבודות של החיות השעירות והקופצניות שאנחנו כל כך אוהבים.

 

היצירות הנבחרות יוצגו באירוע חגיגי שיתקיים במכללה הישראלית לאנימציה ביום החתול הבינלאומי, במסגרת פסטיבל אנימיקס – הפסטיבל הבינלאומי לאנימציה, קומיקס וקריקטורה. בנוסף,תוצג תכנית של סרטי אנימציה בכיכוב חתולים.

 

לתחרות ניתן להגיש כל יצירה ויזואלית העוסקת בחתולים או בקרובי משפחתם החתוליים (אריות, נמרים, צ'יטות וכו') בטכניקות השונות כגון, ציור, אנימציה, פסל, עיבוד מחשב, קומיקס, רינדור בתוכנת תלת-מימד, עבודת פוטושופ וכו'. כמו כן, מותר להגיש גם יצירות שנוצרו בעבר, בלי קשר לתחרות. היצירות צריכות להיות מעניינות או מצחיקות, משעשעות או מבדרות, לספר סיפור או לגבש אמירה.

 

צוות שופטים בראשות הקומיקסאי אורי פינק, המעצב שגיא רכטר והאנימטור כפיר רם, יקבע את היצירות היפות והמקוריות ביותר, אשר יזכו לפרסים. הפרמטרים לשיפוט הם מקוריות, יצירתיות, הומור, אמירה ויכולת ביצוע.

פרס ראשון בתחרות: מכונת משחקים ניידת SONY PSP וגם מלגה בסך 5000 ש"ח לקורס מקצועי במכללה הישראלית לאנימציה וגם כרטיסים חינם לאירועי הפסטיבל.

 

את היצירות יש להגיש עד לתאריך 1.8.12, בצירוף שם מלא, טלפון, כתובת, תאריך לידה ושם היצירה למייל שכתובתו iac.cat.day@gmail.com.

 

לפרטים נוספים באתר המכללה: http://www.ani-mator.com/?p=5237,

או בדף הפייסבוק של התחרות https://www.facebook.com/iac.cats

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!