בתערוכה אוסף של עשרות ספרים לקריאה ומשחק באוירה המיוחדת במקום – אפשרות לבילוי שקט ותרבותי עם הילדים בחופשת הקיץ

"צורה לספר" - תערוכת ספרי ילדים מיוחדים

"צורה לספר" - תערוכת ספרי ילדים מיוחדים במשתלת הסוכה – בית ירוק בכפר אז"ר

 

בתערוכה אוסף של עשרות ספרים לקריאה ומשחק באוירה המיוחדת במקום – אפשרות לבילוי שקט ותרבותי עם הילדים בחופשת הקיץ.

 

הכניסה חופשית!

 

ספרי אמבטיה שטים במים, ספרים על גלגלים, ספרים מצפצפים, ספרים מנצנצים, ספרים עם בובות להפעלה כל אלה הם רק חלק ממכלול של ספרי ילדים מיוחדים בעלי צורות שונות המוצגים בתערוכת "צורה לספר" הנערכת עד סוף חודש אוגוסט בגלריה האקולוגית לצילום באוטובוס שבמשתלת הסוכה – בית ירוק בכפר אז"ר.

 

הספרים הם חלק מאוסף של הצלמת והאומנית הרב תחומית מיקי אינהורן- נלקנבאום שאספה במשך שנים ספרים מיוחדים בעלי צורות שונות. אהבתה לספרים ולאיורים החלה עוד מילדותה כשאביה, יצחק אינהורן ז"ל, שעבד בבתי דפוס בארץ כמדפיס היה מביא לביתו כל ספר ילדים חדש שיצא.

 

"במהלך איסוף הספרים עסקתי מעט גם במחקר התפתחותם של ספרים מהסוג הזה", מספרת מיקי, "דווקא כיום, עם ריבוי הגירויים השונים במדיות הויזואליות המגוונות רואה אני את היתרון המובהק בהצגת ספרים אלה וחשיפתם לילדים. במראם החיצוני ואף בתכנים שלהם הם שובים את לבו של הילד כדי שיעניין, ידפדף ואף יקרא בהם".

 

מרבית הספרים המוצגים בתערוכה הם בהיבטים אקולוגיים עם פרפרים, חיות, זוחלים או ציפורים. הם מוצגים במקום שאין מתאים ממנו ב"גלריה האקולוגית לצילום באוטובוס" במשתלת הסוכה – בית ירוק בכפר אז"ר. בלב "הגן הנעלם" עומד לו אוטובוס ישן שחודש והפך לגלריה אקולוגית לצילום. במתחם המיוחד בחיק הטבע קיימת גם "הספריה האקולוגית בבית על העץ" בו יכולים הילדים לקחת ספרים אף הם בנושאים אקולוגיים ולשבת למרגלותיו של הבית על העץ על כר הדשא שנפרש לאחרונה במקום ולשחק בפאזלים להרכבה מספרי הילדים.

 

הכניסה לתערוכה, הביקור בספריה, הקריאה והמשחק ללא תשלום.

התערוכה פתוחה שבעה ימים בשבוע בשעות פתיחת המשתלה (10:00-17:00)

לפרטים: מיקי אינהורן – נלקנבאום  050-5274929

mikieinelk@hotmail.com

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!