הגן הבוטני האוניברסיטאי בירושלים, ממשיך זו השנה השלישית ומזמין את הציבור לקבל את השבת בהופעות רוק בגן, שיתקיימו בכל יום שישי

קבלת שבת בגן הבוטני בירושלים

הופעות רוק בימי שישי על הדשא

הגן הבוטני האוניברסיטאי בגבעת רם בירושלים, ממשיך זו השנה השלישית ומזמין את הציבור לקבל את השבת בהופעות רוק בגן, שיתקיימו בכל יום שישי בשעה 16:30 (פתיחת שערים בשעה 16:00), החל מ- 8.6.2012.

ההופעות בגן הן של יוצרים מרכזיים במוסיקה הישראלית באווירה משפחתית, ייחודית ואינטימית.

הגן הבוטני חונך לראשונה את דשא ההופעות החדש המעוצב בצורת "אמפי" בשיפוע מדורג הצופה אל במה הממוקמת על פני האגם ובנוף הייחודי של הגן הבוטני בירושלים.

 

רשימת המופעים

08/6/2012 – ברי סחרוף – אלקטרו אקוסטי

ברי סחרוף במספר הופעות מצומצם בהרכב טריו עם גידי רז על הגיטרות והתכנותיים ואיתמר דוארי, אמן כלי ההקשה. אחרי חודשים סוערים של הופעות הסיבוב 'אתה נמצא כאן' אליו הגיעו עשרות אלפים יוכל הקהל ליהנות ממופע ישיבה בו ינגנו ממיטב הרפרטואר האהוב והמוכר של סחרוף בעיבודים ווריאציות חדשות.

 

15/6/2012 – צליל מכוון – שם טוב לוי, שלמה ידוב ויצחק קלפטר, בשירים ביחד ולחוד

שלושה מבין טובי המוזיקאים-שם-טוב לוי, יצחק קלפטר ושלמה יידוב, שרים ומנגנים את השירים הקלסיים שלהם מהאלבום "צליל מכוון" וכן חומרים מהרפרטואר האישי של כל אחד מהם. הופעה ראשונה מזה שנתיים של מופע זה!  בין השירים: צליל מכוון, ילדי הירח ,יכול להיות שזה נגמר, ימים לבנים, שיר הבדווי. שם-טוב לוי-חליל, פסנתר ושירה, שלמה יידוב-גיטרה קלסית ושירה  ויצחק קלפטר- גיטרה חשמלית ושירה.

 

22/6/2012 – מתי כספי – אינטימתי

מופע אינטימי איכותי, המשלב מוזיקה טובה, הומור והנאה. לצד אופיו הייחודי, שנינותו ושנות ניסיון רבות על הבמה, יוצר מתי חוויה מרגשת, מקרבת ובלתי נשכחת.

 

29/6/2012 – רד בנד

להקת רד בנד ממשיכה בסיבוב הופעות פרוע ומיוחד לכבוד יציאת אלבומם המכיל את מיטב הביצועים משתי העונות של סדרת הקאלט. רד, פיליפ, פונצ'ו ולפטי – כוכבי סדרת הקאלט רד בנד חוזרים לבמה. אז תתכוננו למופע קומי מוסיקלי שבמרכזו נמצא רד אורבך, בובה סגולה ופרועה, רוקר בנשמה שמבצע להיטים מכל התקופות ובדרך יורד על הקהל, על שותפיו ללהקה ובעצם על העולם כולו.

 

מחירים:

מופע ברי סחרוף - מחיר מלא 110 ₪
ברכישה מוקדמת:
לגמלאים, סטודנטים וחיילים 100 ₪ (כל ההנחות בהצגת תעודה בלבד)   
למופעים האחרים - מחיר מלא 90 ₪
ברכישה מוקדמת: לגמלאים, סטודנטים וחיילים 80 ₪ (כל ההנחות בהצגת תעודה בלבד)   
לילד:50 ₪ לילדים מגיל 5 עד 12, לילדים עד גיל 5 הכניסה חינם! 
למנויי הגן הנחות מיוחדות באגודת הידידים

לפרטים ולהזמנת כרטיסים: בימות: 02-6237000 או *6226 , או במשרדי הגן בטלפון 02-6480049

הגעה: הכניסה לגן היא משכונת ניות-רחוב בורלא 1, או מתחנת הדלק ניות אשר ברחוב הרצוג

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!