מרכזי המבקרים של Lavido מציעים פעילויות מעשירות לגוף ולנפש במסגרת סדנאות, הרצאות והתנסות מעשית ברקיחת קוסמטיקה וטיפוח טבעי!

Lavido קוסמטיקה טבעית ואורגנית

המרכזים הממוקמים בזכרון יעקב הציורית ובמושב נהלל אל מול נוף מרהיב ושדות טבעיים הפרוסים למרגלות המתחם ומתאימים לקבוצות ולפרטיים במסגרת ימי כיף וגיבוש, סיורים, סדנאות ואירועים קטנים.

 

מרכזי המבקרים של חברת Lavido קוסמטיקה טבעית ואורגנית ידועים מזה למעלה מעשור כחוויה מעשירה לגוף ולנפש. המרכז הראשי ממוקם בנהלל ומאפשר סדנאות מעשיות לרקיחת קוסמטיקה ומוצרי טיפוח טבעיים, סיורים בבוסתן טבעי ואורגני, חוויית קניה ריחנית ורומנטית בחנות המפעל הגדולה והמעוצבת.  

מרכז מבקרים נוסף ממוקם בזכרון יעקב הציורית ומציע גם הוא סדנאות איכותיות להעשרה הזנה וטיפוח של הגוף וכן הרצאות מרתקות אודות צמחי מרפא וקוסמטיקה טבעית.

 

להורים ולילדים מציעים מרכזי המבקרים מסדנאות ייחודיות כגון פעילות משותפת לאמהות ובנות לרקיחת בשמים וקרמים ייחודיים ובכלל פעילויות המקרבות לחוויה אישית, טבעית, אורגנית וייחודית.

בסדנה נרקח בושם מתמציות שמנים אתריים שונים וניצור בושם טבעי ומקורי, שבו נתאים את המרכיבים, לא רק ליצירת הניחוח האהוב, אלא גם לתכונות ריפוי ולמצב הרוח הרצוי. כל משתתפת תקבל בסיום הסדנה את הבושם, בגודל 30 מ"ל, שרקחה.

 

עוד בין הסדנאות והפעילויות המוצעות במרכזי המבקרים:

סיור בבוסתן צמחים (בנהלל בלבד):

מטרת הסיור בבוסתן היא להפגיש את האדם עם סגולות הצמח ותכונותיו במצבו הטבעי. בוסתן הצמחים שלLavido  מונה כ-50 מיני צמחים שהינם המקור לתמציות השמנים של החברה. נטיעתו של הבוסתן לוקחת חלק במסורת ארוכת שנים בארץ ישראל של ריפוי בצמחים, וביחסי הגומלין בין האדם לטבע. ברב-גוניותו ועושרו מספק הבוסתן מופעי פריחה שונים, ריחות וצבעים לאורך כל עונות השנה, כך שהאדם מוצא עצמו מוקף בבושם הפרחים, ארומת העלים הנכתשים ברגליו, זמזום החי וציוץ הציפורים. במסגרת הסיור ניתנת הדרכה על עולם השמנים ואורח חיים בריא וסדנא לבחירה.

 

כמו כן, ניתן ליהנות במרכזי המבקרים מסדנאות להכנת קרם טיפוח טבעי וסדנאות להכנת מלח ארומטי.

 

מומלץ להתעדכן באתר ובעמוד הפייסבוק של החברה לסדנאות והצעות חדשות לימי גיבוש ופעילות.

 

לפרטים נוספים: www.Lavido.co.il או 04-6515132, 052-5942828 (לירון)

 


עוד באותו נושא

העולם של מיכל נגרין

שילוב קסמם של התכשיטים עם סיפור ההצלחה מעורר ההשראה מזכירים לנו שהכול אפשרי!

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!