מוזיאון גוטמן לאמנות מזמין לסיור תיאטרלי וחוויתי, באמצעות היצירה המפורסמת 'משחק פורים' של לוין קיפניס ואיוריו של נחום גוטמן

לכולנו כתר על הראש

פעילות פורים מיוחדת לילדים במוזאון נחום גוטמן לאמנות.

 

מוזיאון גוטמן לאמנות מזמין את המשפחות לסיור תיאטרלי וחוויתי, באמצעות היצירה המפורסמת- 'משחק פורים' של לוין קיפניס ואיוריו הססגוניים של נחום גוטמן שליוו את היצירה.

 

מוזיאון גוטמן לאמנות מקיים פעילות מיוחדת לילדים בחג פורים, במסגרתה ייהנו הילדים מפעילות תיאטרלית וחווייתית- אשר תכניס את הילדים לתוך עולם המגילה המופלא ובה ישתעשעו עם היצירה המפורסמת- 'משחק פורים' של לוין קיפניס ואיוריו הססגוניים של נחום גוטמן שליוו את היצירה. הילדים יפגשו עם הדמויות השונות מסיפור המגילה ויחוו אותן דרך עולם המשחק, התאטרון, הבובות, האיור והציור.

 

'לכולנו כתר על הראש'- פעילות שתפגיש את הילדים עם 'רוח החג' (תקבל האנשה), שתנחת לפתע במוזיאון גוטמן ותנסה להבין היכן היא נמצאת ומה עליה לעשות. בעזרת מדריך המוזיאון ודרך האיורים הצבעוניים והססגוניים של נחום גוטמן, יפענחו הילדים את סודות פורים- מה מסתתר מאחורי סיפור המגילה? מי היה המן הרשע? ומה קורה בחג פורים?

 

הילדים ייהנו ממחזה תיאטרלי, דמויות מהמגילה שיתעוררו לחיים, איורים שמספרים סיפור שלם, תחפושות, משתה משמח הכולל שירים וריקודים ויקנחו בהרמת כוסית מתוקה במיוחד. לסיום ייגשו הילדים לסדנת יצירה בה יכינו בובות תיאטרון של דמויות מסיפור המגילה, דרכן יוכלו להמחיז את הסיפור שוב ושוב בביתם.

 

וזה הזמן לשיר ולזכור כי:

לכולנו לכולנו כתר על הראש! כל אחד מאיתנו הוא אחשורוש!

 

  • הפעילות תתקיים במהלך חג פורים- 07.03-09.03 ומיועדת לילדים בגילאי 4-9.
  • הפעילות תחולק לשני סבבים: 10:00-11:30  ו-11:00-12:30.
  • מחיר השתתפות: לילד- 35 ₪, למבוגר- 15 ₪.

 

מוזיאון גוטמן לאמנות-  רח' שמעון רוקח 21, נווה צדק, תל אביב. טלפון: 5161970 03, אתר: http://www.gutmanmuseum.co.il/.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!