" />

"קרן אהבה" בהשקה מיוחדת לפורים: "מונופורים" - משלוח מנות ייחודי, המהווה ערכת מונופול על טהרת ממתקי החג

לכבוד פורים, משיקה "קרן אהבה" למען ילדי "בית איזי שפירא" את ה"מונופורים": משלוח מנות ייחודי, המהווה ערכת מונופול על טהרת ממתקי החג.

כל ההכנסות תרומה לקהילה.

 

העיטוף והאריזה נעשים בעזרת אנשים עם מוגבלות בתנאי שכר מועדפים!

 

בשנים האחרונות יותר ויותר חברות, ארגונים ומוסדות, מכירים בחשיבות התמיכה בקהילה והאחריות החברתית. חברת "קרן אהבה" הינה תאגיד בבעלות עמותת בית איזי שפירא, ההופכת בפעילותה היצירתית, את הלקוח לשותף חברתי- עסקי.

 

לכבוד חג הפורים 2012, פיתחה "קרן אהבה למען" ילדי "בית איזי שפירא" את ה"מונופורים" - משלוח מנות המהווה גם ערכת מונופול לילדים, על טהרת ממתקי חג, להבדיל מכסף! בחבילה, נוסף על שלל הממתקים לוח משחק מונופול וכרטיסיות, אלטרנטיבה ייחודית למשלוח המנות המסורתי, לחג.

 

המשלוח מושק יחד עם שלל מארזי חג ומתנות למגזר הפרטי והמוסדי – עסקי (כגני ילדים, בתי ספר, ועדי הורים, וועדי עובדים, חברות ועסקים) המוצגים בקטלוג המתנות החדש, המוצג באתר עמותת בית איזי שפירא:  קרן אהבה/ beitissie.org.il.

 

טווח המחירים רחב – החל מ 12 ₪ למזוודת ממתקים של קרן אהבה (עם ממתקים וצעצוע). ערכת "מונופורים" הכולל מזוודת ממתקים + משחק מונופול בעלות של 60 ₪, מזוודת אוצרות פורים (עם ממתקים וצעצוע) החל מ 20 ₪ ועד עשרות שקלים למנות לחג. ניתן לרכוש מארזים/משלוחי מנות קבועים או לבחור את תכולת אריזות השי, באופן פרטני.

 

רכישה והזמנת חבילות שי, במרכז ההזמנות - רונית 03-6178336, 054-8181828 ronit@beitissie.org.il.

רכישה ישירה לפרטיים בחנות "קרן אהבה" בבית איזי שפירא, ברעננה 09-7701234.

 

בית איזי שפירא, הינו ארגון ליזמות חברתית, מוביל בתחומו, הפועל לשינוי באיכות חייהם של אנשים עם נכויות ובני משפחותיהם. בית איזי שפירא הוקם בשנת 1980 ומשפיע על 30,000 אנשים בארץ וברחבי העולם, מדי שנה.

 

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?