חברת פייסטה צעצועים ותחפושות משווקת את התחפושות של הלהיטים המובילים השנה: דמויות ANGRY BIRDS, מסי וסמי הכבאי

חברת פייסטה צעצועים ותחפושות משווקת את התחפושות של הלהיטים המובילים השנה: הדמויות הכובשות מאפליקציית המשחק המצליחANGRY BIRDS , מסי - כוכב הכדורגל הנערץ של ברצלונה וגיבור הילדים האהוב סמי הכבאי.

חברת פייסטה צעצועים ותחפושות, המובילה בתחום ייצור ושיווק תחפושות לפורים ובעלת הזיכיונות לייצור תחפושות ממותגות, משווקת את התחפושות של הלהיטים הממותגים הצפויים בפורים השנה, ביניהם תחפושות של הדמויות הכובשות על פי אפליקציית המשחק המצליח ANGRY BIRDS , שהפכו ללהיט בקרב ילדים, בני נוער ומבוגרים.

תחפושת מסי, כוכב הכדורגל האגדי בן זמננו מקבוצת הכדורגל ברצלונה לילדים עד גיל 12 ותחפושת של הכבאי האהוב על הקטנטנים סמי הכבאי.

 לדברי ישראלה לוי, סמנכ"לית חברת פייסטה ומעצבת התחפושות: "הלהיטים הממותגים של התחפושות לפורים נבחרו בשל האהדה הרבה של הילדים ובני הנוער לאפליקציית המשחק ANGRY BIRDS שהפך ללהיט עולמי".

ארבעת הדמויות המובילות והבולטות של אפליקציית המשחק "אנגרי בירדס" הן: הציפור האדומה, הציפור הצהובה, הציפור השחורה ומלך החזירים.  

לדבריה: "תחפושות שימשיכו לככב ולהיות להיטים גם השנה הן התחפושת של כוכב הכדורגל האהוד בכל העולם  שהפך למותג – מסי מברצלונה - יחד עם תחפושת סמי הכבאי הגיבור הפופולארי בקרב הילדים הקטנים. התחפושות הללו מסתמנות כלהיטים מבוקשים בקרב הילדים ויבלטו בחג פורים השנה".

כבכל שנה חברת פייסטה צעצועים ותחפושות, הפועלת למעלה מ-25 שנים בתחום התחפושות, עיצבה וייצרה מבחר עשיר ומגוון של תחפושות מקוריות, מושקעות ויפהפיות לילדים. גם השנה ניתן למצוא מבחר תחפושות קלאסיות ומיוחדות של נסיכות ונסיכים, מלכות ומלכים, רקדניות, בלרינות, פיות, גיבורי וגיבורות על, ליצנים ,חיילות  וחיילים, שוטרים, קאובויים, אינדיאנים, פיראטים ,נינג'ות ולוחמים, וכמו כן תחפושות עמים כגון ספרדיה, סינית, רקדנית בטן ועוד.

בחידושים הבולטים: חנון, זומבי, נהג מרוצים, שף, טייס, כבאי, פיות, בובה, מלכת הרקדניות, וגם תחפושות זוגיות לילדים: קאובוי וקאובוית, אינדיאני ואינדיאנית, שוטר ושוטרת פיראטים ועוד.

פייסטה משווקת תחפושות נוחות ונעימות לתינוקות ולקטנטנים המותאמות להם בדמות חיות פרווה חביבות וצבעוניות ארנב, אריה, כבשה, דובי, חתול ועוד תחפושות יפהפיות של פינגווין, כלב דלמטי, חיפושית, דבורה, נסיכים ומלכות ,בלרינה ועוד.

פייסטה שמה דגש כבכל שנה לפלח השוק החשוב של הצעירים והמבוגרים ונערכה לכבודם.

החברה עיצבה קולקציה  חדשה של תחפושות מקוריות ומגוונות לבני נוער ולמבוגרים בשלל נושאים ובמבחר דגמים ובדים  וכן תחפושות "זוגיות" וסקסיות לבני זוג.  לדברי ישראלה לוי: "לאחרונה יש ביקוש גובר לתחפושות חגיגיות ומושקעות לבני נוער ולמבוגרים החוגגים את נשפי פורים ומשקיעים בתחפושות, אנו קשובים  לפלח שוק זה ונערכנו בחברה למבחר גדול של תחפושות חדשות ומקוריות, זאת לצד מבחר ענק של אביזרים נלווים, גלימות ,כובעים, כתרים ואביזרים משלימים שהחברה מייבאת". לפלח שוק זה פייסטה מציעה תחפושות של רקדניות, מלכות, פיות, נסיכות, מלאכיות, שפנפנות, נמרות, חתולות, גנגסטרית, מכשפות, תחפושות זוגיות בדמות של קאובוי וקאובואית, ליצן פיירו וליצנית, דוכס ודוכסית, נסיך ונסיכת הארמון, אסיר ואסירה, אינדיאני ואינדיאנית  רומאי ורומאית ופיראט ופיראטית, איש המערות ואשת המערות, תינוק ותינוקת ועוד.

 

מחירים:

תחפושות לתינוקות:  39-119 ₪

תחפושות לילדים: 60-150 ₪

מותגים

אנגרי בירדס לילדים – 130 ₪

מסי ברצלונה – 170 ₪

סמי הכבאי 120 ₪

להשיג ברשתות ובחנויות לצעצועים ומשחקים ברחבי הארץ.

ניתן להתרשם מהמבחר העצום והמגוון של התחפושות לתינוקות, ילדים ומבוגרים באתר החברה:

http://www.fiesta-toys.co.il/   ובעמוד הפייסבוק של פייסטה צעצועים ותחפושות.

פייסטה צעצועים ותחפושות שד הסנהדרין 3, א"ת יבנה טלפון: 08-9432006, פייסטה בתל-אביב, כפר גלעדי 36, טלפון 03-6824040 .


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?