האמנית חניתה בן זנו מציגה תערוכת ציורי ילדים בשם: "ציורי ילדות קסומים" בגלריה של האמן גבי בן זנו בנוה צדק בת"א

ציורי ילדות קסומים

העבודות הצבעוניות הן מסע מרתק של האמנית לחלומות, חוויות ולסיפורי ילדות.

 

האמנית והציירת הנודעת חניתה בן זנו, שהציגה בתערוכות יחיד ובתערוכות קבוצתיות רבות בארץ ובאירופה, מציגה לראשונה תערוכה אמנותית בנושא ציורי ילדים בשם "ציורי ילדות קסומים", המיועדת לילדים ולהוריהם.

התערוכה החדשה שתתקיים בחודש פברואר מהווה עבור האמנית שנולדה וגדלה בתל-אביב, בקרבת שכונת נווה צדק אתגר אמנותי ומרגש עם נושא היצירה דרך מבט הילדים.

חניתה שימשה במשך שנים רבות כמורה לאמנות וכמחנכת במערכת החינוך.

היא החלה לצייר ציורים בז‘אנר של ציורי הילדים עם לידת בנותיה.

כשראתה את החיוניות, היצירתית ושמחת החיים שמתפרצת לתוך הדפים החליטה לא רק לקשט את חדריהן, אלא לחלוק את הציורים היפים עם הורי החברים. כך נולדה סידרת ציורי הילדים לחדרי ילדים שהפכה עם השנים לתערוכה. לדברי חניתה: "דרך הציורים הילדים לומדים כבר מהגיל הרך על תורת הצבע, שילובי הצבעים וגם על ההיבט המרפא והעוצמה הטמונה ביצירה".

חניתה מציירת בצבעוניות מגוונת ועזה ומזדהה עם עולם החוויות והתחושות של הילדים. בתערוכה מוצגת סדרה של עבודות עליזות ונאיביות בנושאים מגוונים מעולם הילדים: ציורי דמויות מחויכות, ציורי חיות כמו שלל דובים, ג‘ירפות, כלבים דאלמטיים, חתולים, זברות, ציורי פרחים וטבע,  צורות גרפיות ואמורפיות.

 

האמנית תערוך פעילות בהתנדבות, בארבעה גני ילדים הסמוכים לגלריה בנווה צדק. הפעילות תשלב ציור, דינמיקה קבוצתית, הפעלה וסיפורים סביב הציורים.

התערוכה תוצג בגלריה של האמן גבי בן זנו – בנוה צדק בתל-אביב החל מה-3 לפברואר 2012. במסגרת התערוכה, יימכרו מעבודותיה תדפיסים צבעוניים מודפסים על בד בחתימת האמנית חניתה בן זנו.

 

הגלריה של האמן גבי בן זנו בנוה-צדק:

רחוב יבנאל 33 נוה צדק ליד שבזי וסמוך למגדל שלום.

טלפון בגלריה – 03-5100558  או  054-4661737 .

 

מתוך התערוכה:

 

 


עוד באותו נושא

מבעד לעדשה

תערוכה חדשה וייחודית: אוסף נדיר של טלסקופים, מיקרוסקופים, ושעונים! 470 פריטים יקרי ערך בעלי חשיבות היסטורית

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!