לקראת עונות המעבר והחורף שבדרך: ספריי לניקוי ידיים המכיל בנוסף לאלכוהול חומר ייחודי המעניק הגנה מתמשכת לניקוי הידיים

" />

לקראת עונות המעבר והחורף שבדרך: ספריי לניקוי ידיים המכיל בנוסף לאלכוהול חומר ייחודי המעניק הגנה מתמשכת לניקוי הידיים

לקראת עונות המעבר והחורף שבדרך:

סניטול - ספריי לניקוי ידיים המכיל בנוסף לאלכוהול, חומר ייחודי המעניק הגנה מתמשכת לניקוי הידיים ואינו מתנדף מייד כמו אלכוהול.

המוצר קוטל חיידקים באופן מיידי ללא שימוש במים.

טבע ישראל מציגה את סניטול,  ספריי המתאדה במהרה ושומר על היגיינת כפות הידיים למשך שעות ארוכות.  מדובר במוצר ייחודי המבוסס על שילוב של אלכוהול וכלורקסידין שהינו חומר אנטיספטי ואנטי בקטריאלי הפועל כנגד טווח רחב של וירוסים, חיידקים ופטריות.

בניגוד למוצרים הקיימים בשוק, סניטול אינו מכיל רק אלכוהול אלא גם חומר חיטוי. פעילותם המשולבת של החומרים גורמת לחיטוי מיידי ויעיל כנגד 99.9% מהוירוסים והחיידקים . המוצר הינו פרי  פיתוח ישראלי של מעבדות טבע ישראל.

המוצר מבוסס על המוצר ספטול המשמש כחומר חיטוי לידיים בכל בתי-החולים כבר עשרות שנים.

סניטול נוח לשימוש ומשווק כספריי, להבדיל מרוב המוצרים הקיימים בשוק המגיעים בתצורת ג'ל , שחסרונם הבולט הוא  דביקות בידיים. בשנים האחרונות עמלה טבע כדי להגיע לנוסחה שתאשפר חיטוי מרבי, בתצורה נעימה וידידותית של ספריי בעל השפעה ארוכת טווח.  הספריי מגיע בניחוח אפרסק מעודן.

הדר מרחב נאמן מנהלת יחידת OTC ומוצרי צריכה בטבע ישראל: "סניטול הינו מוצר חדש בקטגוריית של חיטוי ומניעת המחלות. הצורך במוצר חיטוי אפקטיבי עלה מהצרכנים בעיקר בשל השפעות הקשות שהיו בשנים האחרונות והרצון להימנע כמה שיותר מהידבקויות".

עונות המעבר ידועות כעונות המהוות קרקע פוריה לוירוסים וחיידקים העוברים מאחד לשני ומתפתחים לשפעות ולמחלות חורף קשות. כגון:שפעת, שפעת חזירים, סטרפטוקוק, סלמונלה, הרפס ומיני וירוסים שונים.  

בשנים האחרונות הוכח כי חיידקי השפעת ומחלות נגיפיות אחרות פיתחו עמידות נגד התרופות הסטנדרטיות. וכדי למנוע את שרשור החיידקים וההדבקות יש לחטא את הידיים לפני מגוון רחב של פעילויות הנעשות במהלך היום. לדוג: מגע עם אדם חולה, עיסוק באוכל, מגע עם ידיות, יציאה מחדרי שרותים, ניקוי משטחים, חיטוי טלפון, מקלדת ועוד.

 

סניטול ספריי לחיטוי מהיר של כפות הידיים,מיועד לילדים ומבוגרים

מחיר מומלץ 19.99 ₪ לאריזה אישית של 100 מ"ל, 39.90₪ לאריזה משפחתית של 400 מ"ל.

ניתן להשיג בבתי הטבע, רשתות הפארם ובתי המרקחת.

 

 

 

 

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?