"רדיו פלייר" מציגה קורקינט בעל בסיס רחב במיוחד, התורם לשמירה על שיווי המשקל של הילד ולרכיבה קלה

"רדיו פלייר" מציגה קורקינט בעל בסיס רחב במיוחד, התורם לשמירה על שיווי המשקל של הילד ולרכיבה קלה.

*אידיאלי לשימוש עבור חווית הרכיבה הראשונה על קורקינט, בעיצוב מרהיב ובאיכות מוצר גבוהה.

*זכה בתואר פרס "צעצוע החוץ הטוב ביותר" בתערוכת הצעצועים השנתית הבינלאומית בניו-יורק.

 

"יוקידו מוצרי איכות לילדים" מציגה מוצר איכות נוסף בסדרת צעצועי הגלגלים לילדים של "רדיו פלייר":

קורקינט עם בסיס רחב במיוחד ליציבות מקסימאלית, זוכה פרס "צעצוע החוץ הטוב ביותר" בתערוכת הצעצועים השנתית הבינלאומית בניו יורק.

קורקינט רדיו פלייר מציע מימד חדש לחוויית הנסיעה על הקורקינט האהובה, עם יתרונות של סיגול הרגלי יציבה נכונה ושמירה על שיווי משקל  החיונית בקרב פעוטות וילדים. הקורקינט החדש, המותאם לילדים בגילאי שנתיים עד חמש, כולל זוג גלגלים קדמיים להיגוי יציב ונוח וידית אחיזה ארגונומית הנוחה לשימוש ממושך שתוכננה תוך התאמה לקהל יעד של ילדים. הקורקינט קל ונוח לשימוש, ומסב תחושה של הנאה מרובה לילד.

בסיסו הרחב של הקורקינט מאפשר תחושה של יציבות ומינימום נפילות, ותנועה קלה גם למי שלא התנסה ברכיבה על קורקינט לפני כן, מה שתורם לביטחונם העצמי של הילדים ומהווה בסיס אידיאלי  לחוויית רכיבה ראשונה על קורקינט בקרב פעוטות וילדים.

להורים, מהווה הקורקינט של רדיו פלייר מוצר ידידותי לשימוש, היות שהוא מתקפל בקלות ומאפשר אחסון קל ונוח בבית, ברכב או בחצר. ככל מוצרי רדיו פלייר, מיוצר הקורקינט מחומרים באיכות חסרת פשרות, עם אורך חיי מוצר ממושך ועיצוב מרהיב.

הקורקינט של רדיו פלייר, מיועד לגילאי 2-5,  ומוצע בצבעי אדום אפור בוהקים המתאימים לבנים ולבנות כאחד.

מחיר: 399 ₪

 

אודות יוקידו מוצרי איכות לילדים:

"יוקידו מוצרי איכות לילדים", נוסדה בשנת 2010 על ידי מיכל פרוכטמן. החברה הינה המשווקת הרשמית של מוצרי RADIO FLYER מותג הוואגונים ותלתי האופן המוביל בארה"ב וכן משווקת רשמית של מותג העגלות ההולנדי EASY WALKER.

אודות רדיו פלייר (Radio Flyer):

רדיו פלייר נוסדה ב- 1917, על ידי אנטוניו פאסין, כנגרייה משפחתית בדרום שיקגו שייצרה עגלות עץ לילדים. החברה, המוכרת בעיקר הודות למוצר הדגל– הוואגון, הרחיבה בשנים האחרונות את קו מוצריה והיא מייצרת ומשווקת בכל העולם,  ומעתה גם בישראל, מגוון רחב של מוצרים בהם תלתי אופן, בימבות חדשניות, קורקינטים, הליכונים לילדים ועוד.

כיום עומדים בראש החברה נכדיו של אנטוניו מייסדה, האחים רוברט ופאול פאסין, שמצמיחים את החברה בקצב מהיר עם למעלה מ- 30 פיתוחים ייחודיים ואיכותיים, העומדים בתנאי התקן הקפדניים ביותר. מוצרי החברה החדשניים והמגוונים, משקפים את צרכיה של המשפחה המודרנית, ומונעים בדמיון וביצירתיות המלווים את החברה עוד מימי הוואגון הראשון לפני למעלה מ- 90 שנה.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?