לראשונה בישראל, מיזם חדש ומיוחד לרגל עונת הטיולים, קאמפ-קינג, שירות הקמת מתחם המחנה בשטח ואספקת כל הציוד הלוגיסטי הדרוש לקמפינג מושלם.

לראשונה בישראל:

קאמפ-קינג (campking) שירות הקמת מחנה בשטח לקמפינג מושלם.

לראשונה בישראל, מיזם חדש ומיוחד לרגל עונת הטיולים, קאמפ-קינג (campking), שירות הקמת מתחם המחנה בשטח ואספקת כל הציוד הלוגיסטי הדרוש לקמפינג מושלם. ללון בסטייל עם הילדים באוהל מדוגם באמצע טבע פראי, לישון עם כל הכוכבים שבשמיים ולהתעורר עם חיוך השמש, לטייל ולתור את הארץ בהנאה  מבלי שהתעסקנו עם מלאכת האריזה.

בסקר פנימי שערכה החברה התברר כי 78% מהישראלים אוהבים לטייל וללון בשטח אך שונאים את מלאכת ההכנות והאריזות, בדיוק לשם כך הקימו בני הזוג רויטל וניר טולדו את קאמפ-קינג (campking), שירות הקמת מתחם המחנה בשטח לקמפינג המושלם, המסודר והמאורגן קומפלט. הקמת המתחם כוללת אוהלים ומזרנים איכותיים כדי לישון "כמו בבית", מחצלות כדי להשתרע בנוחות תחת רשת הצללה, ואפילו מקלחת חמה... בסיום הטיול הם גם מקפלים את המתחם כמובן...כל מה שנותר לעשות הוא  להודיע על התאריך, מספר האנשים והמקום המיועד לטיול. עוד ניתן להיוועץ עימם על יעדים אטרקטיביים לטיול, בהתאם לעונה ולמזג האוויר.

ערכת הקמפינג כוללת ציוד של: אוהלים איכותיים (לזוגות ועד אוהלים גדולים עם 2 חדרים), מיטות, מזרנים , רשתות הצללה, מחצלות, שולחנות וכסאות, כסאות שיזוף/נוח, גנראטור, אמצעי תאורה, מנגל כולל פחמים, מקלחת ושירותי שדה הבנויים בשטח המחנה, מכלי מים וגזיה.

מחירים: בין חוף זיקים לחיפה : 500 ₪ , לאזור אילת והצפון : 700 ₪

המחירים הינם לילה למתחם אחד, עד ארבעה  נפשות. תוספת לכל אדם במתחם 100 ₪ ,ילדים עד גיל שנתיים ללא חיוב .אפשרות ללול קמפינג ללא חיוב נוסף. המחירים ומס לילות מינימום משתנים בהתאם לאזור הקמפינג בארץ.

כמו כן, לאלו שמעוניינים לחוות עם הילדים את הקמת המאהל, ניתן לקבל את כל הציוד קמפינג  לשטח המתחם ללא הקמה.

כתובת אתר: http://www.campking.co.il/

לפרטים נוספים: 08-8672756 , 052-2210510

קאמפ-קינג (campking) הוקמה על ידי רויטל וניר טולדו שמבחינתם הבית האמיתי הוא השטח. האהבה לטיולים, הובילה אותם לחפש פתרונות ורעיונות למיקסום חוויית הטיולים ומסעות השטח וארגון יעיל לטיול, מה נכון לקחת ועל מה כדאי לוותר, ואיך מפיקים חוויה נעימה, מושלמת ואפילו מפנקת באמצע שומקום.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?