הראו לי ילד שלא מכיר את הפזמון "אין כמו במבה", או מבוגר שלא דואג להצטייד בכמה חבילות של במבה לפני נסיעה ארוכה לחו"ל? מסקנה: "הבית של במבה" הוא מקום בו גם הורים וגם ילדים ייהנו להעביר אחה"צ כייפי, טעים וחסר דאגות!

הבית של במבה – מרכז מבקרים במבה

הסיור ב"בית של במבה" מתחיל בחצר או באחד החדרים הסמוכים לביתו של הכוכב הצעיר, שם מתכבדים האורחים בכמויות לא הגיוניות של במבה מכל הסוגים ומאזינים להסבר על אופי הכנת הבמבה (מתירס, לא מבוטנים כמו שנהוג לחשוב).

לאחר ארוחת השחיתות הצהובה עוברים כולם ל"בית של במבה", לסיור בין החדרים. שם ניתן לראות היכן במבה משחק, איפה הוא מתקלח ואיפה הוא מכין שיעורים. בשלב זה גם לובשים חלוקים וכובעים ונכנסים לבקר במפעל הבמבה, לומדים ממש את כל תהליך הכנת הבמבה מאלף ועד תו, מטחינת גרגרי התירס ועד לאריזתם בשקיות.

בנוסף מוקרן סרט תלת מימדי וכמובן - התינוק של במבה בכבודו ובעצמו מצטרף ומגיע להצחיק את הילדים ולהצטלם איתם למזכרת.

 

לסיום כל ילד מקבל שקית עם הפתעות כייפיות וטעימות.

 

 

משך הסיור כשעה, מגיל 5 ומעלה, הכניסה בתשלום סמלי של 10 ₪ למבקר.

יש לתאם מראש בטל‘ 1-700-70-76-76.

 


עוד באותו נושא

ידיעות אחרונות

מרכזי המבקרים של "ידיעות אחרונות" מזמינים אתכם לגלות איך עושים את העיתון של המדינה וללמוד הכל על תהליך הפקת והדפסת העיתון

התגובות שלכם ...

חוות דעת

כשסיפרתי לילדים שהשבוע ניסע למרכז המבקרים "הבית של במבה" הם קפצו בכזו התלהבות שממש לא הבנתי איך זה שלא נסענו לשם קודם.

 

כבר המון זמן שהם מבקשים לבקר את התינוק הדבילי הזה ואני חושבת לעצמי שיש כל כך הרבה דברים יותר חינוכיים, יותר מעניינים ויותר "ברמה" לעשות אחר הצהריים עם ילדים מאשר לבקר במרכז המבקרים של חברה כמו אוסם. אבל בסופו של דבר כשהגענו היום לבקר את במבה הילדים קרנו מאושר, נהנו מכל דקה, וגם אני למדתי כמה דברים שלא ידעתי קודם.

למשל, שבמבה בכלל עשויה מתירס ולא מבוטנים. הבוטנים הם רק הציפוי.

או שהבמבה הראשונה שיוצרה הייתה בכלל בטעם גבינה. וזה לא היה טעים לאף אחד...

ועוד כל מיני דברים.

 

וכמובן שגם היה ממש טעים, ואכלנו המון סוגים של במבה, ופגשנו את התינוק של במבה וראינו את הבית שלו ואת החדר שלו ואת האמבטיה שלו וצפינו בסרט תלת מימד וסיירנו במפעל וכו‘...

 

ובסך הכל החוויה מומלצת ביותר.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!