הייחוד כאן הוא בלחצן אינטראקטיבי- שכל לחיצה עליו משמיעה קולות של חיות שונות ועל המשתתפים לזהות את קול החיה

חברת הצעצועים הצרפתית OUAPS מציגה: זיכרון חיות אלקטרוני- משחק חובה לקיץ.

חודש אוגוסט זה בדיוק הזמן לחדש את מלאי המשחקים המשפחתיים- בכדי שהילדים יוכלו ליהנות גם ללא הקייטנות בבית. משחק חדש של  חברת  OUAPS- זיכרון חיות אלקטרוני יעסיק את הקטנים במשך שעות בתוך הבית ומחוצה לו. הייחוד של המשחק החדש, לעומת משחק הזיכרון הקלאסי שגדלנו עליו, הוא בלחצן אינטראקטיבי- שכל לחיצה עליו משמיעה קולות של חיות שונות ועל המשתתפים לזהות את קול החיה, מה שגורם לשמחה גדולה בקרב הקטנים.

זיכרון חיות אלקטרוני מגיע באריזה קומפקטית כשכל הקלפים והאסימונים נארזים פנימה בקלות. המשחק כולל 24 קלפי משחק עם ציורי חיות , קופסת משחק שבתוכה מובנה לחצן המשמיע צלילים שונים של 24 חיות ואסימונים צבעוניים.

איך משחקים: מסדרים את הקלפים על השולחן עם ציור החיה כלפי מטה. כל אחד מהשחקנים לוחץ בתורו על מקש הצלילים להשמעת קול של חיה. השחקן צריך לזהות את החיה ואז לחשוף היכן מונח זוג הקלפים עם ציור החיה המתאים לצליל. במידה והשחקן צדק, נפרדים מהקלפים והשחקן  לוקח אסימון, במידה ולא - הופכים את הקלפים בחזרה והתור עובר הלאה. המטרה היא לאסוף כמה שיותר זוגות של קלפים זהים והמנצח הוא זה שצבר את מספר האסימונים הרב ביותר.

זיכרון חיות אלקטרוני של חברת  OUAPS- משחק אינטראקטיבי, צבעוני ומשעשע לכל המשפחה, פריט חובה בטיולים משפחתיים לקיץ הקרוב. מתאים לשימוש מגיל 3 ומעלה, מיועד ל: 1 עד 6 שחקנים.

מחיר: 79 ₪.

ניתן להשיג: בחנויות הצעצועים הנבחרות ברחבי הארץ ובחנות העודפים של פופיק- רחוב השוהם 4, אזור התעשייה קדימה.

"פופיק" – טלפון: 09-9563103,  אתר: http://www.pupikbaby.co.il/.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?