החל מהשבוע יימכרו באתר ספרי לימוד לכל הגילאים בשיתוף אתר book4u ויוצע שירות יומני תלמיד בעיצוב אישי

לקראת החזרה ללימודים משיקה "וואלה! שופס" שני שירותים חדשים: מכירת ספרי לימוד ו- יומני תלמיד בעיצוב אישי.

אין צורך להתרוצץ יותר בין חנויות. "וואלה! שופס" משיקה שני שירותים חדשים הממוקדים לעונת החזרה ללימודים. החל מהשבוע יימכרו באתר ספרי לימוד לכל הגילאים בשיתוף אתר book4u ויוצע שירות יומני תלמיד בעיצוב אישי.

השקת השירותים החדשים של "וואלה!שופס" נובעת מתוך רצון החברה לספק ללקוחות מענה לכל צרכיהם.

לדברי סיגל כספי, מנכ"ל וואלה! שופס: "מהיום ניתן לרכוש ספרי לימוד לבית הספר בשלושה שלבים פשוטים ובמחירים בלעדיים. רכישת ספרי הלימוד באינטרנט הנה מהירה, נוחה וזולה יותר, עם אפשרות לרכישה מרוכזת של הספרים. תהליך הרכישה הופך לנח וקל מכיוון שקיימת אפשרות סינון על פי רשימות בתי הספר, וכיתות לימוד וכן הותקנה פונקציית "הקניה המהירה", המאפשרת איתור מהיר של הספרים על-ידי הקלדת האותיות הראשונות של שם הספר".

לצורך השירות החדש חברה "וואלה! שופס" לאתר books4u המוביל בתחום ספרי הלימוד, והנותן מענה פשוט ונוח לרכישת ספרי הלימוד. לאחר ההזמנה יקבל הלקוח את ספריו במשלוח עד הבית, תוך חמישה ימי עסקים (באמצעות דואר שליחים) או בתוך 14 ימי עסקים (בדואר חבילות), או באמצעות איסוף עצמי.

שירות נוסף שמושק בימים אלו לרגל תחילת שנת הלימודים, הוא עיצוב יומן תלמיד אישי וייחודי. השנה לכל תלמיד בכיתה יהיה יומן מגניב ומיוחד עם עיצוב אישי משלו. את הכריכה ניתן לעצב באופן חופשי או לבחור כריכה מתוך מגוון עיצובים שהוכנו מראש, לשלב תמונות וטקסטים אישיים ולקבל הביתה יומן אישי מדליק - והכל בממשק ידידותי ונוח ללא צורך בהורדה והתקנת תוכנה.

היומן כולל בין היתר רשימת ימי הולדת של סלבס, לוח מבחנים, דף בדיחות, מערכת חוגים, דף צורות הנדסיות, לוח ימי הולדת, לוח חופשות מבית ספר ועוד.

 

 

קבוצת וואלה! שופס הכוללת את וואלה! טורס, וואלה! כרטיסים, וואלה! Pay, שופס! פוטו ו-וואלה! ביטוח הינה קבוצת אתרי הסחר האלקטרוני המובילה והגדולה בישראל עם היקף מכירות שנתי של כ –400 מליון ש"ח. לוואלה! שופס כ-600  אלף מנויים רשומים וכ-2 מיליון גולשים ייחודים כל חודש.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?