רוב הנשים יעידו כי הריון בתקופת הקיץ הוא תמיד קשה יותר, כבד יותר, חם יותר ולח יותר. איך ההומיאופתיה תעזור בכל אלה? המשיכי לקרוא!

תקופת הקיץ מקשה את ההיריון ואת סובלת? טיפול הומיאופתי יסייע!

באופן טבעי תקופת ההיריון גורמת לתחושת חום יתרה אצל האישה.

אישה שסובלת בדרך כלל מקור, קיים סיכוי שתקופת ההיריון תעבור בנעימות יחסית. אבל מה לגבי אישה שסובלת מחום באופן טבעי?

בתקופת ההיריון תחושת החום מועצמת ומכבידה, ולא רק זאת. אישה שסובלת מחום מוגבר בזמן ההיריון עלולה לסבול מכאבי ראש, סחרחורות, התייבשות והתעלפויות, צירי לידה מדומים כתוצאה מההתייבשות, דליות ועוד.

 

חשוב לבחון את הסימפטומים והתלונות ולהבין האם מדובר במופע חדש בזמן ההיריון, או שמא מדובר על תלונות שהיו קיימות עוד לפני תקופת ההיריון ורק התגברו עכשיו?

מחד, התלונות והסימפטומים אותם מציגה האישה ההרה יכולים להיות התגברות של הסימפטומים הקיימים אצלה מלכתחילה עוד מלפני תקופת ההיריון (אישה שסובלת בדרך כלל מחום, סחרחורות, כאבי ראש), ומאידך ניתן לראות הופעה של תלונות וסימפטומים חדשים אצל אותה האישה, שהופיעו רק בתקופת ההיריון, ושהיא אינה מכירה אותם מלפני תקופה זו.

 

האבחנה במקרה זה חשובה מאוד ובשני המקרים יש צורך בתשאול מעמיק ומסודר, שאורך בסביבות כשעה וחצי שעתיים, בו שומעים גם על מצבה הפיזי, הרגשי והנפשי בזמן ההיריון ולפניו, ואחריו מותאמת הכנה הומיאופתית (רמדי) בהתייחס לתשאול האינדיבידואלי של אותה אישה.

 

אישה שתגיע להיריון וללידה במצב בריאות מאוזן - פיזית רגשית ונפשית, תחזק את עצמה, מהלך הלידה יהיה תקין וחלק יותר, והיא תלד בעזרת השם ילד בריא ובעל מרץ.

הגלובולים ההומאופתים הנם מתוקים, הרמדי אינה מרירה ואינה גורמת לתחושת בחילה, כך שאין שום בעיה לקחת אותה בתקופת ההיריון - נהפוך הוא!

טיפול הומיאופתי בהריון הנו טבעי, יעיל ומעצים גם אותך וגם את העובר שאת נושאת ברחמך.

 

להלן סיפוריהן של נשים הריוניות שהגיעו בתקופת הקיץ ונעזרו בהומיאופתיה:

 

מקרה ראשון: יעל, בת 25, בחודש רביעי להריונה, הגיעה בחודש יולי לטיפול.

יעל מתלוננת על בחילה שמלווה בהקאה מועטה שמופיעה בעיקר אחרי אכילה ושתייה. בנוסף, ישנה סחרחורת שמחמירה כשמתכופפת ולעתים כאבי ראש רק בצד אחד של הראש. התלונות האלו החלו מאז שהתחיל החום הגדול, אך יציאה לאוויר הצח בשעות הערב מקלה עליה.

יעל עדינה מאוד באופייה ומספרת שבזמן ההיריון ישנם מצבי רוח והיא הרבה יותר פגיעה. כל מילה שנאמרת ולא במקום גורמת לה לבכות ולהתרגש, אך כשבאים אליה ומעודדים ומנחמים אותה היא מתעודדת ומצב רוחה משתפר.

יומיים לאחר מתן הרמדי יעל מדווחת על שיפור של 70% בעוצמת הבחילה והסחרחורות נעלמו כמעט לגמרי. שבועיים לאחר מכן היא מרגישה שהיא קצת יותר יציבה נפשית, כבר לא מגיבה לכל מילה שנאמרת, הרבה פחות בוכייה וזקוקה לניחומים מאחרים.

 

מקרה שני: מירב, בת 38, בחודש שישי להריונה, הגיעה כשהיא סובלת מגלי חום קשים בתקופת הקיץ ותחושת חום בראש.

גלי החום מקרינים מהחזה לכיוון הפנים והראש, ואחריהם מופיעה תחושת חולשה. בתחילת ההיריון היו בחילות קשות שנעלמו בחודש השלישי.

כעת סובלת מעצירות שכבר גורמת לפיסורה ולהופעת טחורים. חשוב לציין שבעברה סבלה מעצירות, אך זו חלפה עם השנים, וכעת חזרה עם ההיריון אך בעוצמה חזקה הרבה יותר.

מלפני חודש, ורידים ברגליים בולטים וכואבים.

בטבעה, כעסנית ורוצה שהדברים ילכו בדרכה.

סלידה לבשר במהלך ההיריון.

למירב הותאמה רמדי על סמך כל המאפיינים שהיא הציגה בזמן התשאול, הן ברמה הפיזית והן ברמה הרגשית והנפשית.

בשיחת טלפון, שבועיים לאחר מכן, מירב מדווחת על ירידה משמעותית בגלי החום. הם עדיין מופיעים אבל לא חזקים כמו מקודם, וגם התדירות שלהם ירדה במשך היום.

היציאות הפכו רכות יותר והיא מרגישה שהיא פחות מתאמצת בזמן היציאה.

גם בורידים ברגליים ניכר שיפור עדין.

שבועיים נוספים לאחר מכן נפגשנו לביקורת. גלי החום כמעט ולא מורגשים, היציאות תקינות משמעותית וישנה הבראה של הפיסורה בצורה משמעותית. הדליות ברגליים הולכות ומתמעטות וכבר לא כואבות.

 

לסיכום, ההומיאופתיה נפלאה לנשים במיוחד בתקופת ההיריון ולאחריו!

היא מטפלת מהשורש, מעוררת את כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף ומאפשרת לך לחזור לאיזון וריפוי מלאים ללא תופעות לוואי וחומרים כימיים שמשפיעים עלייך האישה ההרה.

 

אם את מעוניינת בריפוי טבעי, מהיר ועדין, בחרי הומיאופתיה!

 

 

על הכותבת:
טלי לוי,
הומיאופתיה לכל המשפחה
http://www.real-cure.com/

 


עוד באותו נושא

מים והתפתחות הילד - כל מה שחשוב לדעת

אם לומר את האמת, די ברור לנו שגם בלי שתקראו שורה אחת מהכתבה הזו, אתם כבר יודעים שלשתות מים זה חשוב.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!