ציורי האשליה הפנטסטיים והמקסימים של הלנה קנטור חסין היוצרת מציאות מדומה העולה על כל דמיון על קירות ותקרות

ציורי האשליה הפנטסטיים והמקסימים של הלנה קנטור חסין היוצרת מציאות מדומה העולה על כל דמיון על קירות ותקרות.

אם אתם רוצים להגשים פנטזיה בצורת ציור אשלייה על קיר בבית, או בחדר המגורים או באגף למשחקי הילדים, אתם מוזמנים להכיר את עבודותיה המיוחדות והצבעוניות של הלנה קנטור חסין.

הלנה, אמנית רב תחומית, ציירת, מעטרת ומומחית לרסטורציה (שימור ושיחזור) של ציורי קיר וציורי תיקרה. היא בוגרת המכון לאמנות ולמקצועות הרסטורציה בפירנצה  "Palazzo Spinelli". הקימה את המיזם בשם "ציירי העיר" העוסק בעבודת שימור ורסטורציה של ציורי קיר באתרים ובמבנים הסטוריים ועומדת בראשו.

ציורי האשלייה והפנטזיה TROMPE L'OEIL -

הלנה היא מומחית לציורי קיר של הז'אנר המיוחד -  ציור האשליה הידוע בכינויו האמנותי בצרפתית – "טרומפ לויי".(שמשמעותו לבלבל את העין). היא מביאה את ההשראה והידע שלה לציורי האשליה, ציורי פנטזיה ואחיזת עיניים מאמנות הפרסקאות של ציורי הקיר בפומפיי העתיקה.

הלנה מציירת אימג´ים דמיוניים, הנותנים הרגשה של חלל פתוח ויוצרים מציאות מדומה ופנטסטית. בציורי אשליה היא משתמשת בחיקויים של אלמנטים ארכיטקטוניים כמסגרת לציור, לדוגמא חלונות, דלתות, עמודים וקורות לתוכם היא יוצקת את התכנים. הנושאים לציורים בז'אנר מגוונים והם בעיקר שילוב של נופים קסומים, הרים מושלגים, דמויות פנטסטיות, פיות ונסיכות מעולם האגדות, הנתונים בתוך מסגרת של חלון או אלמנט ארכיטקטוני וכאילו יוצאים אלינו ומגשימים חלום.

הלנה מוסיפה יופי ושמחה למחלקות ילדים בבתי חולים באמצעות ציורי דמויות ובעלי חיים הקרובים ללבם של הקטנים, וכמובן  מציירת ומשמרת קירות ותקרות בבתים ובוילות פרטיות לצדם של אדריכלים ומעצבי פנים מובילים.

ניתן להתרשם ממבחר ציורים באתר המקסים והאמנותי של הלנה: http://www.helenakantor.com/

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?