המרכז המוביל, החדשני והמושקע ביותר בישראל מציע בחופש הגדול שלל חוויות מרהיבות ומעניינות. 10 אולמות המעבירים לצופה חוויה סנסורית המפעילה את כל החושים אשר תעניק לילדים הנאה ושיכרון חושים!

מרכז החושים של קוקה- קולה

מרכז החושים של קוקה- קולה - המרכז המוביל, החדשני והמושקע ביותר בישראל מציע בחופש הגדול שלל חוויות מרהיבות ומעניינות.

10 אולמות המעבירים לצופה חוויה סנסורית המפעילה את כל החושים אשר תעניק לילדים הנאה ושיכרון חושים כל זאת במחיר של 20 ₪ בלבד!

בין המיצגים: היכל המדמה ריחוף בבועות קוקה- קולה, טיסה מסביב לעולם בחללית-פחית, חוויה ספורטיבית בפארק האקטיבי, פחית קוקה-קולה נדירה שפותחה עם נאס"א וששימשה אסטרונאוטים בחלל, אוסף פחיות קוקה- קולה מכל העולם ועוד.

החופש הגדול כבר כאן והורים רבים מוציאים עצמם מוציאים כסף רב לצורך תעסוקת ילדיהם. חברת קוקה- קולה מציעה בילוי ייחודי, חדשני וחוויתי במרכז החושים, מרכז מבקרים ראשון מסוגו, מהפנט ומשכר חושים. במרכז החושים יקבלו הילדים והוריהם הצצה נדירה, מרתקת ויחידה מסוגה אל עולם המשקה התוסס השחור, המלווה אותנו כבר יותר מ- 120 שנה.

חווית החושים של המרכז: המרכז מחולק לתחנות במסגרתן, בית המזיגה- מסע לאחור בגלגל הזמן ובמהלכו לומדים כיצד נולד המשקה המפורסם ביותר בעולם, ונפגשים עם ד"ר ג‘ון סטית‘ פמברטון, ממציא המשקה, שלפני 123 שנה רקח את הנוסחה הסודית באטלנטה.

תחנת חלל הבינלאומי: ממנו יוצאים לטיול חובק עולם סביב כדור הארץ ב- 80 שניות, במהלכן ממריאים בתוך פחית-חללית ומבקרים בארצות שונות ורואים איך בכל העולם מוזגים ,שותים ונהנים מקוקה-קולה.

מתחם המנהרה הישראלית: מחזיר את המבקרים לישראל – המתחם מורכב ממנהרה אור קולית מרהיבה המורכבת משמונה מסכים גדולים המקרינים תמונות ורגעי שיא היסטוריים בתולדות מדינת ישראל, אשר יוצרים חווית שייכות מרגשת, תוך שימת דגש על התפתחותה של חברת קוקה-קולה בישראל מיום הקמת המפעל בשנת 1968 ועד היום.

אולפן המוזיקה, בו יתנסו המבקרים בנגינה על כלים נדירים ומוכרים תוך התחברות לחוויית המוזיקה הידועה של קוקה-קולה.

מעגל החושים, אחד האולמות המרגשים במרכז, פותח בפני המבקר עולם שכולו מגע, ראייה, שמיעה, טעם וריח. המבקר ייכנס לאולם עגול ובו ספה עגולה ויצלול אל תוך חוויה שתסעיר לו את כל החושים. מוזיקה מלטפת, קולות מן הילדות, צלילים מן הטבע, זריחה, ריח של פריחה... כל אלה ואחרים יפעילו למבקר את כל החושים.

חוויה נוספת מצפה למבקרים בפארק האקטיבי – במתחם זה יוצא המבקר לחוויה ספורטיבית עוצרת נשימה על גבי אופניים, ודוהר בין עצים, חוצה גשרים, עובר מנהרות ומלווה במדריך הרכיבה שמוביל אותו סביב פארק וירטואלי מרהיב, כל זאת מתוך רצון החברה להטמיע את חשיבותו של קיום אורח חיים אקטיבי לילדים ולבני נוער .

התחנה האחרונה בביקור הינה היכל הבועות –בזירה זו מקבל כל מבקר משקפיים תלת מימדיים ונכנס לתוך בועה. כשהבועות מרחפות בחלל החשוך, נשמעים סביבן רחשים של בועות מטפסות, תסיסה עדינה, נקישת קוביות קרח בדפנות הכוס. הכל על מנת להעניק למבקר את התחושה כאילו הוא נמצא בתוך משקה קוקה-קולה.

בסיום הביקור עוברים המבקרים מעל לקו הייצור החדש שהקימה החברה, בו רואים, הלכה למעשה, כיצד מייצרים את המשקה האהוב. הסיור מסתיים בחנות המזכרות, שם מקבלים המבקרים תמונה קבוצתית שצולמה על רקע פחיות קוקה-קולה מרחבי העולם.

עיצוב בקבוק עם תווית אישית 
מרכז החושים של קוקה-קולה השיק עמדה חדשה וקבועה לעיצוב תווית אישית על גבי בקבוקי משקה של חצי ליטר. העמדה פועלת באמצעות אפליקציה ייחודית במסכי מגע. המבקר מוזמן לבחור תבנית עם רקע לעיצוב התווית, להוסיף את תמונתו יחד עם כיתוב אישי, ולקבל בקבוק אישי עם תווית ייחודית שהשתתף בעיצובה. המבקרים יוכלו לעצב את הבקבוק האישי בתחילת ביקורם. בסיום הביקור יקבלו את התווית המעוצבת על גבי בקבוק חצי ליטר, כמזכרת מהביקור (לעיצוב בקבוק עם תווית אישית ישנה תוספת של 5 שקלים על עלות הביקור).

התכנים במרכז החושים מיועדים למבקרים מגיל 8 ומעלה.

אוסף הפחיות של רונן ליבסקי
בין המיצגים המרשימים ביותר במרכז החושים הוא אוסף הפחיות העולמי של רונן ליבסקי מכפר סבא. רונן אוסף פחיות מאז היה בן 11.  נכון להיום מונה האוסף שלו כ- 2,000 פחיות שונות מסוג קוקה –קולה מ-63 מדינות שונות בעולם..

פחית חללית
הפחית החללית המוצגת במרכז החושים של קוקה-קולה, היא אחת מתוך סדרה של ארבע פחיות נדירות, אשר פותחו בשיתוף עם נאס"א והוטסו לחלל בשנת 1985.
לאסטרונאוטים במעבורת החלל של "צ‘אלאנג‘ר", אשר נזדקקו לשתייה המותאמת לסביבה נטולת כוח משיכה, הותקן במיוחד בראש הפחית שסתום עם וסת וצינורית לשתייה, ובצד הפחית הודבק נייר דבק דו כיווני, אשר איפשר  את הצמדתה של הפחית לחליפת החלל שלהם.  מחלקת הארכיון העולמי של  קוקה-קולה באטלנטה,                               ניאותה להשאיל עבור מרכז החושים בישראל את הפחית הנדירה וההיסטורית הזו.

 

מרכז החושים של קוקה-קולה-  כתובת:רחוב כהנמן 129 בני ברק

פתוח בימים א‘-ה‘, בין השעות 9:00-18:00  יש לתאם מראש- 1800-596-596

http://www.cocacola.co.il/Center/home.html

הכניסה מגיל 8 ומעלה, גישה לנכים. מחיר כניסה: 20 ₪.

 


עוד באותו נושא

מרכז המבקרים יקבי ברקן

מרכז המבקרים החוויתי של יקבי ברקן מזמין אתכם לרגל חג הסוכות ליהנות ממגוון פעילויות ייחודיות לכל המשפחה!

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!